Tola Szlagowska z Blog 27 powraca na salony. Tak dziś wygląda! [FOTO]

23.01.2018 10:35

Wielki sukces Blog 27 zdziwił niejedną osobę. Grupa cieszyła się dużą popularnością nie tylko w naszym kraju. Zespół przestał istnieć, a jego członkinie poszły swoimi drogami. Tola Szlagowska postanowiła wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Niedawno znów pojawiła się w Polsce i zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą!

Tola Szlagowska z Blog 27 powraca na salony. Tak dziś wygląda! [FOTO] fot. WOJCIECH OLSZANKA/EAST NEWS

Po zakończeniu przygody z Blog 27 Tola zdecydowała się przenieść do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła naukę w szkołach muzycznych. Kształciła się w Hamilton High School of Music i Los Angeles College of Music.

Na kilka lat słuch o niej zaginął. Szlagowska usunęła się w cień, skupiła się na nauce i zaczęła szukać zupełnie nowych inspiracji muzycznych. W 2017 roku artystka wystąpiła na poznańskim festiwalu Enea Spring Break, podczas którego zaprezentowała swój nieznany dotąd materiał. Koncert spotkał się z pozytywnym odzewem, a Szlagowską chwalono za obranie interesującego kierunku muzycznego.

Ostatnio Tola ponownie pojawiła się w Polsce. Można było ją spotkać na premierze nowego polskiego filmu „Atak Paniki”. Piosenkarka zaskoczyła wszystkich swoim bardzo kobiecym wyglądem.

Tak wygląda dziś Tola Szlagowska [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/PK

Oceń