Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak dziś wyglądają przystojniacy z Backstreet Boys [ZDJĘCIA]

19.12.2017 15:45

Backstreet Boys to bez wątpienia jeden z największych boysbandów w historii popkultury, który robił furorę pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Miliony nastolatek na całym świecie szalały na punkcie pięciu Amerykanów. Od tego czasu minęło już jednak wiele lat, a członkowie zespołu zmienili się nie do poznania. Zobacz ich zdjęcia.

Tak dziś wyglądają przystojniacy z Backstreet Boys [ZDJĘCIA] fot. ons.pl

Tych pięciu chłopaków znają wszyscy. Kilkanaście lat temu popularność Backstreet Boys była tak wielka, że ich przeboje „Everybody”, „I Want It That Way” czy „As Long As You Love Me” śpiewał dosłownie cały świat.

Zespół nagrał osiem studyjnych albumów, które rozeszły się w ponad 130 milionach egzemplarzy, co jest najlepszym wynikiem wśród męskich grup i jednym z największych osiągnięć w całej historii przemysłu muzycznego.

Mimo upływu lat członkowie Backstreet Boys nadal współpracują ze sobą. Ostatni album wydali w 2013 roku, ale zapowiedzieli już, że fani usłyszą niedługo zupełnie nową muzykę. Obecnie grupa występuje razem w Las Vegas, gdzie odbywa swoją koncertową rezydenturę w jednym z luksusowych hoteli.

Zajrzyj do galerii i zobacz, jak bardzo zmienili się muzycy Backstreet Boys.

RadioZET.pl/PK

Oceń