Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak wyglądają dziś dziewczyny ze Spice Girls! [ZDJĘCIA]

10.01.2018 12:10
xxx zet

Muzyka brytyjskiej grupy zrobiła furorę w latach dziewięćdziesiątych, a jej członkinie stały się idolkami ludzi na całym świecie. Od tamtej pory minęło jednak już sporo czasu. Spicetki rozeszły się, poszły w swoje strony i skupiły się na własnych karierach. Jesteś ciekaw, jak wyglądają dziś? Zobacz zdjęcia!

Tak wyglądają dziś dziewczyny ze Spice Girls! [ZDJĘCIA] fot. ons.pl
Zagłosuj

Twoja ulubiona Spicetka to:

Spice Girls to prawdziwy muzyczny fenomen późnych lat dziewięćdziesiątych. Wielu Brytyjczyków porównywało popularność girlsbandu do czasów Beatlemanii, kiedy w latach sześćdziesiątych panował szał na kultowy zespół z Liverpoolu.

Brytyjska formacja to dziś jeden z najważniejszych żeńskich zespołów w dziejach muzyki. Grupa sprzedała ponad 80 milionów płyt, a ich utwór „Wannabe” wpisał się na stałe w popkulturową historię.

Zespół zawiesił działalność na początku XXI wieku, ale nie obyło się bez krótkich powrotów. Grupa zaprezentowała dziesięć lat temu nowy singiel i kompilację z największymi przebojami, a w 2012 roku dziewczyny pojawiły się razem na scenie w trakcie ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Coraz częściej mówi się dziś o kolejnym powrocie Spice Girls. Być może jeszcze w tym roku girlsband zaprezentuje fanom zupełnie nową płytą.

Tak wyglądają dziś dziewczyny ze Spice Girls [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/PK

Oceń