Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak wyglądała kiedyś zwyciężczyni The Voice of Poland. Nie zawsze miała różowe włosy [FOTO]

04.12.2017 12:54

Marta Gałuszewska to zwyciężczyni ósmej edycji The Voice of Poland. Widzowie programu nie zapomną na pewno jej świetnych występów i nietypowego koloru włosów, którym zrobiła niemałą furorę. Nie zawsze jednak to róż królował na jej głowie. Zobacz jej zdjęcia z przeszłości.

Tak wyglądała kiedyś zwyciężczyni The Voice of Poland. Nie zawsze miała różowe włosy [FOTO] fot. Pawel Kibitlewski / ons.pl

23-latka z Elbląga cieszyła się ogromną popularnością już od samego początku programu. Jej występ w trakcie „Przesłuchań w ciemno” zachwycił zarówno jurorów, jak i setki tysięcy widzów przed telewizorami. W serwisie YouTube nagranie z castingu obejrzano już ponad 2 miliony razy.

Zwyciężczyni The Voice of Poland może pochwalić się także pierwszym, własnym singlem zatytułowanym „Nie mów mi nie”, który zaprezentowała dwukrotnie na żywo w programie.

Okazuje się, że młoda artystka nie zawsze miała różowe włosy, a jej image jeszcze niedawno był zupełnie inny. Zajrzyj do galerii i zobacz, jak kiedyś wyglądała Marta.

Tak wyglądała kiedyś Marta Gałuszewska [GALERIA]

RadioZET.pl/PK

Oceń