Zamknij

Takiego wykonania hitu Ariany Grande nie widział jeszcze żaden talent show. Trio zszokowało jurorkę

07.10.2021 16:29
Ariana Grande
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Ariana Grande chyba nigdy wcześniej nie była pod takim wrażeniem występu w "The Voice". Trio zachwyciło artystkę wykonaniem jej własnego przeboju "No Tears Left to Cry".

Ariana Grande została w tym roku jedną z trenerek amerykańskiej wersji "The Voice". Wokalistka zasiadła na fotelu jurora obok Johna Legenda, Kelly Clarkson i Blake'a Sheltona. Artystka zadebiutowała w roli oceniającej młode talenty w popularnym programie. Format jeszcze nie raz pewnie ją zaskoczy.

Ariana Grande zszokowana po występie KCK3 w "The Voice" [WIDEO]

Chociaż niewątpliwie kandydatom na najlepszy głos Ameryki będzie trudno zrobić na Grande większe wrażenie od sióstr z trio KCK3, które pojawiły się w jednym z ostatnich odcinków programu.

Wokalistki wykonały przebój samej Ariany. Przygotowały niezwykłą aranżację hitu "No Tears Left to Cry". Jako wielkie fanki 28-letniej gwiazdy, siostry najbardziej obawiały się właśnie jej opinii. Okazało się, że zupełnie nie było czego. Ariana Grande była zachwycona.

KCK3 wykonały  "No Tears Left to Cry" w programie "The Voice"

Trenerka nie tylko sama odwróciła fotel, ale jeszcze zwróciła się do reszty jurorów. Krzyknęła do nich "Co jest z wami nie tak?!" podkreślając, że wykonanie sióstr naprawdę zasłużyło na wyróżnienie.

Ostatecznie fotel odwróciła tylko Ariana, jednak Kelly Clarkson zaznaczyła, że to oczywiste, dlaczego cała reszta tego nie zrobiła. Trio i tak nie wybrałoby żadnego innego trenera, co można było wywnioskować po wybranym przez nie repertuarze.

Ariana Grande chyba nigdy wcześniej nie była aż tak podekscytowana żadnym wykonaniem w programie. Oznajmiła siostrom, że chce wiedzieć o wokalistkach wszystko i nie może się doczekać ich współpracy.

Występ trio KCK3 możecie zobaczyć poniżej: