Zamknij

Tamar Braxton chciała popełnić samobójstwo? Trafiła do szpitala po przedawkowaniu

17.07.2020 12:46
Tamar Braxton
fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Tamar Braxton chciała popełnić samobójstwo? Popularna piosenkarka i siostra innej znanej artystki Toni Braxton trafiła do szpitala po tym, jak została znaleziona nieprzytomna w pokoju hotelowym w Los Angeles.

Tamar Braxton próbowała popełnić samobójstwo? Piosenkarka trafiła do szpitala

Tamar Braxton trafiła do szpitala. Jak informuje gazeta The Blast, jej chłopak David Adefeso twierdzi, że piosenkarka próbowała popełnić samobójstwo poprzez przedawkowanie.

W czwartek późnym wieczorem 43-latka miała zażyć bardzo dużą liczbę tabletek na receptę i zmieszać je z alkoholem. Kobieta została znaleziona nieprzytomna przez partnera w pokoju hotelowym. Po wezwaniu karetki ratownicy przetransportowali ją natychmiast do szpitala w Los Angeles.

Szczegóły na temat stanu zdrowia Tamar Braxton pozostają nieznane. The Blast podaje jednak, że wokalistka najprawdopodobniej pozostaje nieprzytomna, ale jej stan jest stabliny.

Rzecznik rodziny Braxton wydał oficjalne oświadczenie: „Tamar miała bardzo ciężki i pełen emocji dzień. Więcej informacji na temat jej stanu zdrowia pojawi się w ciągu najbliższych kilku dni. Proszę, módlcie się za nią”.

Tamar Braxton: kim jest piosenkarka?

Tamar Braxton to amerykańska piosenkarka tworząca muzykę r&b i soul. Wydała pięć albumów studyjnych i zdobyła cztery nominacje do nagrody Grammy. Występowała także w wielu serialach i programach telewizyjnych, m.in. wygrała gwiazdorską wersję „Big Brothera”.

Jest młodszą siostrą wokalistki Toni Braxton, która nagrała kultowy przebój „Un-Break My Heart”.

RadioZET.pl/theblast.com