Zamknij

Tancerka oskarża Oliwkę Brazil o złe warunki pracy. Raperka ostro odpowiada

Joanna Chojnacka
01.12.2021 14:01
Oliwka Brazil
fot. Karol Makurat/REPORTER

Oliwka Brazil została oskarżona o jedną z tancerek o złe warunki pracy i kiepskie traktowanie. Raperka odniosła się do zarzutów.

Oliwka Brazil to młoda raperka, której kariera nabiera zawrotnego tempa. Dzięki występom u znanych artystów takich jak Smolasty dziewczyna dotarła do sporej grupy odbiorców. Niedawno artystka opublikowała klip do "Big Mommy", w którym pojawia się inna popularna raperka młodego pokolenia - Young Leosia.

Afera wokół klipu "Big Mommy" Oliwki Brazil

Teledysk spodobał się odbiorcom. Szybko trafił na kartę Na Czasie - listę najpopularniejszych nagrań wideo zamieszczanych na YouTubie. Aktualnie debiutancki singiel Oliwki Brazil ma na koncie przeszło 7 milionów wyświetleń. Utwór wywołał sporo kontrowersji ze względu na odważny tekst i padające w nim deklaracje.

Okazuje się, że nie tylko rapowane przez Oliwkę słowa stały się przedmiotem głośnych dyskusji. Jedna z TikTokerek, która tańczyła w klipie "Big Mommy" zarzuciła raperce złe warunki na planie i brak szacunku do kobiet.

Tancerka zarzuca Oliwce Brazil złe warunki pracy i brak szacunku do kobiet

Venroika opowiedziała w mediach społecznościowych, jak wyglądała współpraca z Oliwką Brazil. Dziewczyna nie szczędziła raperce gorzkich słów.

Siedziałyśmy tam do od 9.30 do 18.00 i nie dostałyśmy ani jedzenia, ani picia. Nawet pi*rdlonej szklanki wody. Musiałyśmy wydać swoje pieniądze, żeby się przygotować do jej teledysku.

TikTokerka podkreśliła, że najbardziej uderzające było to, że Brazil miała obrażać inne dziewczyny.

Jeżeli chodzi o jej brak szacunku do kobiet, to ja po prostu naprawdę nie mam słów. Ona po prostu wyzywała chude dziewczyny. Za co? Za to, że są chude. Ja naprawdę rozumiem już z siebie wszystkiego na siłę, rozumiem wpi*rdalanie na siebie milion razy samoopalaczy, żeby wyglądać jak czarna. Już ch*j z tym, ale wyzywać kobiety, będąc sama kobietą, to jest porażka.

W sieci pojawiły się również plotki, że raperka nie zapłaciła tancerkom za udział w teledysku. Internet obiegły screeny, na których widzimy, że Oliwka Brazil umawia się z Venroiką na umowę barterową. W zamian za występ w teledysku raperka oznaczyła dziewczynę pod klipem.

Screen pokazuje, że prawda zawsze wyjdzie na jaw i ci, co szukają szybciej atencji na pomówieniach, bo chcą swoich pięciu minut blasków, to nie ze mną. Chyba się zgodzicie, że je*bać takich ludzi.

Oliwka Brazil odniosła się do wszystkich zarzutów za pośrednictwem Insta Stories. Podkreśliła, że zarzuty na temat wody i warunków pracy są absurdalne.

Ostatnio w internecie pojawiło się dużo nieprawdziwych informacji na temat planu mojego klipu do singla "Big Mommy” i panujących tam warunków dla tancerek. Na początku olałam to, bo nie mam zamiaru odnosić się do plotek i pomówień. Wszyscy, którzy braliśmy udział w klipie, dobrze wiemy, jak wyglądał plan. Woda oczywiście była dostępna dla wszystkich na planie jak i w garderobie dziewczyn – co zresztą jest kwestią oczywistą.

Przyznała jednak, że jest tylko człowiekiem i zdarzają się jej gorsze chwile. Jednak gdy emocje opadną, potrafi się odpowiednio zachować.

Czasem jestem sukowata jak każdy człowiek, bo jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma gorszy dzień, ale szanuję ludzi i każdej z dziewczyn po nagraniach podziękowałam za poświęcony czas i byłam szczerze k*rwa wdzięczna za ich udział.

Po odpowiedzi raperki Venroika jeszcze raz podkreśliła, że w jej zarzutach nie chodziło o brak zapłaty za współpracę, a o ogólne warunki na planie.