Zamknij

Taylor Swift w nowej piosence „Lover”. Zdaniem internautów to kolejny weselny hit

Piotr Krajewski
19.08.2019 11:50
Taylor Swift Lover nowa piosenka będzie hitem wesel pierwszy taniec
fot. mat. prasowe

Taylor Swift wydała nową piosenkę „Lover”, która zapowiada jej nadchodzący album pod tym samym tytułem. Nowy utwór 29-latki natychmiast skradł serca słuchaczy i został już okrzyknięty kolejnym hitem wesel. Jak twierdzi wielu internautów, „Lover” to jedna z najpiękniejszych piosenek w całej karierze Taylor Swift.

Taylor Swift w nowej piosence „Lover”. Utwór będzie hitem wesel?

Taylor Swift zaprezentowała nową piosenkę „Lover”, która jest kolejną już zapowiedzią jej nowej płyty. Premierę albumu „Lover” zaplanowano na 23 sierpnia, a dzień wcześniej piosenkarka opublikuje oficjalny teledysk do utworu tytułowego.

Nowy utwór 29-latki cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zdobywa mnóstwo pozytywnych recenzji w internecie. Fani zachwycają się romantyczną balladą i twierdzą, że jest pięknym powrotem do korzeni Amerykanki, czy muzyki country. W „Lover” Taylor Swift porusza temat miłości i śpiewa o uczuciu, którym darzy swojego obecnego chłopaka — popularnego brytyjskiego aktora Joe’ego Alwyna.

>> Taylor Swift w dzieciństwie. Tak wyglądała kiedyś [ZDJĘCIA]

Niektórzy piszą nawet, że „Lover” to najpiękniejszy kawałek w karierze Taylor Swift, który może stać się w najbliższym czasie hitem wesel na całym świecie, jak kiedyś „Thinking Out Loud” Eda Sheerana. W komentarzach internauci piszą już, że planują wykorzystać piosenkę w trakcie pierwszego tańca.

Do mojego ślubu pozostało zaledwie kilka tygodni i właśnie oficjalnie zmieniłam naszą piosenkę na pierwszy taniec — napisała jedna z fanek.

Taylor Swift najlepiej zarabiającą gwiazdą na świecie. Ile zarobiła?

Taylor Swift jest najlepiej zarabiającą gwiazdą na świecie według magazynu „Forbes”. Bijająca od wielu lat rekordy popularności piosenkarka zostawiła konkurencję daleko w tyle. Przez ostatni rok Taylor Swift zarobiła aż 185 milionów dolarów. To o 131 procent więcej niż w ubiegłym roku.

RadioZET.pl/PK