Zamknij

Taylor Swift wydała nową płytę „Lover”. Śpiewa na niej o chorobie swojej mamy

Piotr Krajewski
23.08.2019 14:27
Taylor Swift Lover nowa płyta już jest śpiewa na niej o ciężkiej chorobie swojej mamy
fot. Doug Meszler / Splash News/EAST NEWS

Taylor Swift wydała nową płytę „Lover”. Na albumie 29-letniej gwiazdy znalazło się aż 18 zupełnie nowych utworów. W jednej z piosenek, zatytułowanej „Soon You’ll Get Better”, Taylor Swift porusza niełatwy temat choroby swojej mamy. 61-latka znów walczy z rakiem.

Taylor Swift wydała nową płytę. Śpiewa o chorobie swojej mamy

Nowy album Taylor Swift ujrzał światło dzienne. Premiera „Lover”, siódmej już płyty w karierze bijącej rekordy popularności Amerykanki, odbyła się 23 sierpnia. Znalazło się na niej łącznie 18 utworów, w tym hity „You Need To Calm Down” i „ME!” z Brendonem Urie.

„Lover” to celebracja miłości w każdym jej odcieniu, uroku i przejawie chaosu. To pierwszy mój album, który jest w pełni mój od początku do końca i czuję w związku z tym olbrzymią dumę. Jestem bardzo podekscytowana — mówi gwiazda o swoim krążku.

>> Taylor Swift w nowej piosence „Lover”. Zdaniem internautów to kolejny weselny hit 

Na nowej płycie Taylor Swift znalazła się również piosenka „Soon You’ll Get Better”, którą 29-latka nagrała z Dixie Chicks, ulubionym zespołem jej matki. Okazuje się, że wzruszająca i bardzo intymna ballada w klimacie country porusza trudny temat choroby mamy Taylor Swift i ich bliskiej relacji.

61-letnia Andrea Swift kolejny raz walczy z rakiem piersi. Po raz pierwszy zdiagnozowano u niej nowotwór w 2015 roku. W marcu 2019 roku piosenkarka poinformowała, że jej mama ponownie musi zmierzyć się z ciężką chorobą.

>> Objawy raka piersi. Jakie symptomy mogą świadczyć o rozwoju raka piersi?

RadioZET.pl/PK