Zamknij

Taylor Swift i nowy singiel „You Need To Calm Down”. Wiemy, kiedy premiera płyty „Lover”

Piotr Krajewski
14.06.2019 12:48
Taylor Swift You Need To Calm Down nowy singiel i data premiery płyty Lover
fot. mat. prasowe

Taylor Swift zaprezentowała nowy singiel „You Need To Calm Down”, który w piątek usłyszeli premierowo również słuchacze Radia ZET. Jedna z najpopularniejszych dziś piosenkarek ogłosiła także datę premiery nowej płyty. Wiemy już, kiedy ukaże się nowy album Taylor Swift zatytułowany „Lover”.

Taylor Swift: nowy singiel „You Need To Calm Down” z płyty „Lover”

Nowy singiel Taylor Swift to piosenka „You Need To Calm Down”, który jest kolejną zapowiedzią następnej płyty artystki. 29-latka zdradziła, że jej nowy album będzie zatytułowany „Lover”. Poznaliśmy też datę premiery — wydawnictwo ukaże się już 23 sierpnia. Znajdzie się na nim aż 18 premierowych piosenek, w tym pierwszy singiel „ME!”, nagrany wspólnie z Brendonem Urie.

Oficjalny teledysk do „You Need To Calm Down”, nowego singla Taylor Swift, pojawi się w internecie 17 czerwca.

W jednym z wywiadów Taylor Swift opowiedziała nieco więcej na temat swojej siódmej już płyty: „Będzie to album bardzo romantyczny. Ale nie będzie tam tylko piosenek o spełnionej miłości. Romantyzm może oznaczać też samotność, smutek czy przechodzenie przez konflikt… Najważniejsze, by mieć na to odpowiedni ogląd”.

Dyskografię Taylor Swift zamyka w tym momencie płyta „Reputation”, która została wydana w listopadzie 2017 roku. Jej sześć studyjnych albumów rozeszło się w ponad 50 milionach egzemplarzy na całym świecie. Piosenkarka jest także laureatką aż 10 prestiżowych nagród Grammy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK