Zamknij

Nowy teledysk Taylor Swift z plejadą gwiazd. W klipie pojawia się polski aktor [WIDEO]

Piotr Krajewski
17.06.2019 15:39
Taylor Swift You Need To Calm Down w nowym teledysku występuje Polak i Katy Perry wideo
fot. Youtube (Taylor Swift)

Nowy singiel Taylor Swift „You Need To Calm Down” doczekał się oficjalnego teledysku, w którym pojawia się plejada wielkich gwiazd, m.in. Ryan Reynolds, Ellen Degeneres, Ciara, RuPaul, Adam Lambert i Katy Perry. W klipie występuje również aktor polskiego pochodzenia — Antoni Porowski.

Polski aktor w nowym teledysku Taylor Swift: „You Need To Calm Down”

Taylor Swift opublikowała teledysk do najnowszego singla „You Need To Calm Down”, którym artystka chce zwrócić uwagę na problem dyskryminacji społeczności LGBTQ.

Nowa piosenka Taylor Swift celebruje miłość, tolerancję i równość. W związku z tym gwiazda zaprosiła do udziału w wideo wielkie nazwiska ze świata show-biznesu, które słyną z działań na rzecz osób LGBTQ. W klipie możemy zobaczyć m.in. Ellen Degeneres, Ryan Reynoldsa, Laverne Cox, Ciarę, RuPaula, Jesse Tylera Fergusona, Billy’ego Portera, Adama Lamberta, Todricka Halla, Hayley Kiyoko i Adama Rippona.

W nowym teledysku Taylor Swift pojawia się także Katy Perry. Jej obecność w klipie oznacza, że wokalistki oficjalnie zakopały topór wojenny, o którym przez wiele lat rozpisywały się media na całym świecie. Artystki przytulają się na ekranie i występują w kostiumach frytek oraz hamburgera.

W klipie do „You Need To Calm Down” pojawił się także polski akcent. Jedną z gwiazd występujących w teledysku jest aktor polskiego pochodzenia — Antoni Porowski. Urodzony w Kanadzie 35-latek jest synem Polaków, którzy wyemigrowali do Ameryki Północnej. Aktor występował w wielu serialach, ale najbardziej zasłynął z programu Netflixa „Queer Eye”.

Nowa płyta Taylor Swift

„You Need To Calm Down” to zapowiedź nowego, siódmego już albumu w dorobku Taylor Swift. Premiera płyty „Lover” zaplanowana jest na 23 sierpnia 2019 roku. Znajdzie się na niej aż 18 premierowych piosenek, w tym pierwszy singiel „ME!”, nagrany wspólnie z Brendonem Urie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK