Zamknij

Taylor Swift i Katy Perry zakończyły konflikt. To zdjęcie mówi samo za siebie

Piotr Krajewski
12.06.2019 15:37
Taylor Swift i Katy Perry zakończyły konflikt wymowne zdjęcie na Instagramie
fot. Instagram/Sipa USA/East News, Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Konflikt Taylor Swift i Katy Perry był przez wiele miesięcy szeroko komentowany w sieci. Najnowszy wpis jednej z piosenkarek na Instagramie potwierdza jednak, że gwiazdy zakończyły swój słynny spór. Zdaniem wielu internautów Swift i Perry szykują wspólną piosenkę.

Koniec konfliktu Taylor Swift i Katy Perry

Taylor Swift i Katy Perry zakończyły oficjalnie swój wieloletni konflikt. Na Instagramie drugiej z nich pojawiło się zdjęcie talerza pełnego domowych ciasteczek. Na naczyniu widnieją napis „w końcu pokój” i dwa symbole pokoju. Perry nie tylko wspomniała o Swift w opisie fotografii, ale także oznaczyła jej oficjalne konto na Instagramie.

Koleżanka z branży nie pozostała dłużna i szybko skomentowała zdjęcie, dodając komentarz z 13 serduszkami. Fani szybko zwrócili na to uwagę, ponieważ Swift niejednokrotnie wspominała, że 13 jest jej szczęśliwą liczbą.

"Let's Be Friends": wspólna piosenka Taylor Swift i Katy Perry?

Zdaniem wielu internautów Taylor Swift i Katy Perry chcą zakończyć swój spór w wielkim stylu. Pojawia się coraz więcej plotek na temat wspólnej piosenki artystek, która już wkrótce ujrzeć światło dziennie. Fani twierdzą, że tytuł utworu to „Let’s Be Friends” — właśnie taka nazwa pojawiła się przy funkcji lokalizacji we wpisie Perry.

Taylor Swift i Katy Perry nie potwierdziły na ten moment tych informacji, ale wszystko na to wskazuje, że dwie wielkie gwiazdy mogą planować niespodziankę dla słuchaczy.

Katy Perry i Taylor Swift
fot. Instagram (Katy Perry)

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK