Zamknij

Taylor Swift i Katy Perry znów się przyjaźnią? Internauci znaleźli dowód

Piotr Krajewski
03.06.2019 15:19
Taylor Swift i Katy Perry znów się przyjaźnią internauci znaleźli dowód
fot. Splash News/Twitpic /EAST NEWS

Taylor Swift i Katy Perry to obecnie jedne z największych gwiazd w świecie muzyki. Od wielu lat internauci żyli rzekomym konfliktem piosenkarek, które wcześniej przyjaźniły się. Wygląda jednak na to, że artystki zakończyły spór. Wszystko za sprawą nowego singla Katy Perry.

Taylor Swift i Katy Perry zakończyły konflikt?

Taylor Swift i Katy Perry znów się przyjaźnią? Tak twierdzą przynajmniej internauci, których zaskoczyła ostatnia decyzja Swift. Piosenkarka słynie ze świetnego kontaktu z fanami w internecie. Chętnie z nimi rozmawia i dzieli się refleksjami. W związku z wydaniem swojego nowego singla „ME!” stworzyła specjalną playlistę w serwisie Apple Music, w której dzieli się swoimi ulubionymi utworami.

Niespodziewanie pojawiła się tam nowa piosenka Katy Perry „Never Really Over”, z którą piosenkarka ostatnio wróciła do świata muzyki. Zdaniem wielu osób ten gest Taylor Swift oficjalnie kończy jej wieloletni konflikt z drugą gwiazdą. Co więcej, niektórzy spekulują, że wokalistki mogą niedługo nagrać wspólny utwór.

Spór między artystkami miał rozpocząć się w 2012 roku, kiedy Katy Perry rzekomo ukradła Taylor Swift współpracujących z nią tancerzy. Po tym zdarzeniu piosenkarki przestały podobno ze sobą rozmawiać. W 2015 roku młodsza gwiazda wydała singiel „Bad Blood”, który ma opowiadać o napiętych stosunkach z Perry. Dwa lata później druga zaprezentowała piosenkę „Swish Swish”, rzekomą odpowiedź na słynny konflikt. Wszystko jednak wskazuje na to, że koleżanki z branży zdecydowały się zakończyć kilkuletni spór.

Katy Perry i nowy singiel „Never Really Over”

Katy Perry zaprezentowała nową piosenkę „Never Really Over”, pierwszy solowy singiel od czasów jej ostatniej płyty „Witness” z 2017 roku. W jego produkcję zaangażował się m.in. Zedd, z którym 34-letnia piosenkarka współpracowała niedawno przy utworze „365”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/businesstimes.cn/PK