Zamknij

Taylor Swift kpi z Kim Kardashian. Mocne słowa na koncercie! [WIDEO]

Redakcja
20.07.2018 15:34
Taylor Swift Kim Kardashian
fot. DIGITAL/EROTEME.CO.UK/East News

Taylor Swift i Kim Kardashian nie przepadają za sobą. Wszystko przez aferę z 2016 roku, w której brał udział także Kanye West. Kardashianka opublikowała wtedy post, w którym wspomniała o Światowym Dniu Węża, subtelnie sugerując, że chodzi o piosenkarkę. W trakcie jednego z ostatnich koncertów Taylor Swift nawiązała do słynnego tweeta i zakpiła z celebrytki.

Taylor Swift atakuje Kim Kardashian na koncercie?

Taylor Swift kpi z Kim Kardashian na swojej trasie koncertowej. W trakcie występu w amerykańskim Cleveland artystka wspomniała głośno o Światowym Dniu Węża. Zrobiła to oczywiście podczas piosenki „Look What You Made Me Do”, która ma być odpowiedzią na konflikt z Kanye Westem i wspomnianą celebrytką.

Wesołego Dnia Węża. To mój ulubiony dzień w roku — krzyknęła Taylor Swift do wielotysięcznego tłumu.

Zachowanie Taylor niemal natychmiast zaczęli komentować internauci. To nie pierwszy raz, kiedy 28-latka nawiązuje do węża. Artystka zdecydowała się konsekwentnie wykorzystać motyw drapieżnika podczas całej ery „Reputation”: w teledyskach, na zdjęciach i na koncertach.

Konflikt Taylor Swift z Kanye Westem i Kim Kardashian

Przypomnijmy, że postać węża pojawiła się po raz pierwszy w poście Kim Kardashian na Twitterze. Celebrytka nawiązała w nim do Taylor Swift i jej rzekomo obłudnego charakteru. W 2016 roku Kanye West zaprezentował kontrowersyjny utwór „Famous” — pojawiło się w nim nawiązanie do Amerykanki oraz pamiętnej sytuacji podczas Video Music Awards 2009, kiedy West przerwał przemowę Swift.

Przedstawiciele Taylor Swift poinformowali, że artystka nie wyraziła zgody na użycie jej imienia i nazwiska w piosence. Zareagowała na to Kim Kardashian, która opublikowała w internecie rozmowę telefoniczną z piosenkarką, podczas której podobno zgadza się na kontrowersyjną treść utworu. Po publikacji nagrania wybuchła medialna afera, a Swift była masowo krytykowana za swoje zachowanie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK