Zamknij

Taylor Swift na zabawnym nagraniu. Mama nagrała gwiazdę jedzącą banana po operacji [WIDEO]

Piotr Krajewski
04.10.2019 12:19
Taylor Swift na zabawnym nagraniu mama nagrała gwiazdę jedzącą banana po operacji wideo
fot. Youtube

Taylor Swift była gościem programu „The Tonight Show with Jimmy Fallon”. Popularny komik postanowił zrobić niespodziankę piosenkarce i pokazał jej nieznane dotąd wideo, które wysłała mu jej mama. Na zabawnym nagraniu widzimy wokalistkę po operacji laserowej oczu, która próbuje zjeść banana.

Wstydliwe nagranie z Taylor Swift jedzącą banana. Internauci pękają ze śmiechu

Taylor Swift pojawiła się w ostatnim odcinku programu Jimmy'ego Fallona, gdzie opowiedziała o swoim najnowszym albumie „Lover” i nadchodzącej trasie koncertowej, w ramach której pojawi się również na Open’er Festival 2020.

W trakcie odcinka komik przygotował dla Taylor Swift sporą niespodziankę. Zdradził, że mama artystki wysłała mu dość wstydliwe wideo z piosenkarką, które nagrała po jej operacji laserowej oczu. Fallon postanowił pokazać 29-latce i widzom krótkie nagranie.

Widzimy na nim dochodzącą do siebie po skomplikowanej operacji Taylor Swift, która jest pod wpływem silnych leków i ma na sobie przyklejone do twarzy specjalne gogle. Mama piosenkarki nagrała ją, kiedy niemal rozpłakała się wybierając banana do zjedzenia, a później załamana jadła owoc w łóżku.

Taylor Swift nie ukrywała szoku po zobaczeniu nagrania i żartobliwie wyznała, że policzy się ze swoją mamą po programie.

Wiesz co? Już ja sobie z nią porozmawiam — powiedziała zaskoczona wokalistka.

Nagranie z Taylor Swift robi furorę w mediach społecznościowych. Internauci śmieją się z zabawnej reakcji piosenkarki i publikują mnóstwo żartobliwych komentarzy w serwisie YouTube.

„Nie śpię. Mój umysł żyje”. Mój nowy inspirujący cytat na 2020 rok — zacytował gwiazdę jeden z fanów.

RadioZET.pl/PK