Zamknij

Taylor Swift napisała miłosną piosenkę o Edzie Sheeranie? Internet huczy!

Redakcja
10.11.2017 13:46
Taylor Swift napisała miłosną piosenkę o Edzie Sheeranie? Internet huczy!
fot. ons.pl

Taylor Swift wydała właśnie swój długo wyczekiwany, szósty album „Reputation”. Na płycie znalazła się kompozycja „End Game”, w której gościnnie pojawia się m.in. Ed Sheeran. Okazuje się, że niektórzy fani Amerykanki mają pewną teorię odnośnie innego utworu i jego domniemanego powiązania z brytyjskim artystą.

Nowy album Taylor Swift, który promują single „Look What You Made Me Do” oraz „…Ready For It”, ukazał się 10 listopada i bije rekordy popularności. Płyta dotarła na szczyt listy bestsellerów sklepu iTunes już w ponad 100 państwach.

W sieci zaczynają pojawiać się pierwsze recenzje i reakcje słuchaczy na szóste dzieło Amerykanki. Uwagę znacznej części fanów przykuła piosenka „Dress”, a mianowicie jej warstwa liryczna, którą stworzyła oczywiście Swift.

Internauci spekulują, że utwór może opowiadać o dużo bliższej relacji Taylor Swift z Edem Sheeranem niż wszystkim się wydaje. Od wielu lat para muzyków przyjaźni się.

Według koncepcji, która pojawiła się jako pierwsza w serwisie BuzzFeed, artystów może łączyć coś więcej, a tekst ma tylko to potwierdzać. W piosence Amerykanka wspomina m.in. o sekretnych momentach, pragnieniu czegoś więcej niż tylko przyjaźni i złotym tatuażu. Sympatycy Sheerana wiedzą, że gwiazdor uwielbia zdobić swoje ciało właśnie w ten sposób.

Fani twierdzą też, że fragment „there is an indentation in the shape of you” nawiązuje do wielkiego przeboju Brytyjczyka „Shape of You”, który cieszył się ogromną popularnością na antenie Radia ZET.

Sądzisz, że powyższa teoria może być prawdziwa? Zagłosuj w naszej sondzie.

Zagłosuj

Czy utwór "Dress" może opowiadać o relacji z Edem Sheeranem?

Liczba głosów:

„Reputation” bez streamingu

Mimo że nowy album można już kupić w sklepach, wydawnictwo nie jest obecnie dostępne w serwisach streamingowych.

Fani, którzy chcieliby przesłuchać „Reputation” – za pomocą na przykład Spotify – muszą więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Płyta powinna pojawić się w internecie w następnym tygodniu.

RadioZET.pl/buzzfeed.com/PK