Zamknij

Kolejny sukces Taylor Swift. Artystka zdetronizowała Rihannę!

Redakcja
07.11.2017 11:22
Kolejny sukces Taylor Swift. Artystka zdetronizowała Rihannę!
fot. Youtube (TaylorSwiftVEVO), ons.pl

W najbliższy piątek Taylor Swift zaprezentuje światu swój szósty krążek „Reputation”. Oficjalny teledysk do pierwszego singla „Look What You Made Me Do” wywołał niemałą burzę w internecie. Nic więc dziwnego, że wyniki Amerykanki w serwisie YouTube są coraz lepsze. Artystka pobiła właśnie Rihannę.

Rihanna nie jest już najpopularniejszą artystką w serwisie YouTube. Jej oficjalny kanał obserwuje 25 906 490 użytkowników.

Wynik ten pobiła ostatnio Taylor Swift. Amerykanka może pochwalić się wynikiem lepszym o kilkadziesiąt tysięcy osób – ma obecnie 25 987 229 subskrybentów. W ciągu kilku lat pojawiło się na jej koncie ponad 80 materiałów wideo, które obejrzano ponad 13 miliardów razy.

Jedynym muzykiem, którego kanał YouTube obserwuje jeszcze więcej osób, jest Justin Bieber. Kanadyjczyk ma ponad 32 miliony fanów.

Album „Reputation” już w piątek 

Premierę długo wyczekiwanego, szóstego krążka Swift zaplanowano na 10 listopada. Na albumie znajdzie się 15 nowych kompozycji, w tym „Ready For It”, „Look What You Made Me Do” i „Gorgeous”. Jej poprzednia płyta „1989” z 2014 roku przyniosła jej nagrodę Grammy w najważniejszej kategorii „album roku”.

RadioZET.pl/vidstatsx.com/PK