Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Taylor Swift pomogła swojej fance. Podarowała jej ponad 15 tys. dolarów!

24.10.2018 16:39

Taylor Swift słynie ze świetnego kontaktu ze swoimi fanami. Artystka chętnie komunikuje się z nimi, a nawet wysyła im co jakiś czas prezenty. Tym razem 28-latka postanowiła pomóc komuś w potrzebie. Podarowała fance niemal 16 tysięcy dolarów.

Taylor Swift fot. THUNDER/EAST NEWS

Taylor Swift pomogła fance. Podarowała jej 16 tysięcy dolarów

Taylor Swift pokazała, że ma wielkie serce. Na początku października 19-letnia Sadie Bartell, jedna z jej największych fanek, opublikowała post w mediach społecznościowych, w którym poprosiła o pomoc wszystkich swoich znajomych. Uruchomiła też internetową zbiórkę.

We wpisie dziewczyna opowiedziała o chorej mamie. Kobieta zapadła w śpiączkę po tym, jak pękł jej wrzód i doszło do niedotlenienia mózgu. Ojciec Sadie nie jest w stanie pracować, ponieważ jego żona wymaga całodobowej opieki. Fanka Swift przyznaje, że wraz ze starszym bratem pracują, aby zarobić na utrzymanie rodziny. Okazuje się, że to jednak nie wystarczy.

Prośba Sadie Bartell dotarła w końcu do samej Taylor Swift, która natychmiast postanowiła pomóc. Piosenkarka przelała na jej konto ponad 15 tysięcy dolarów. Zostawiła też wiadomość, gdzie przesłała fance uściski i pozdrowiła ją od swoich słynnych kotów Meredith i Olivii.

Rodzinie udało się zebrać już ponad 25 tysięcy dolarów.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/eonline.com/PK

Oceń