Zamknij

Taylor Swift wypuściła nowy singiel. Piosenkę nagrała wspólnie z wokalistą Panic! at the Disco

Sylwia Wamej
26.04.2019 12:15
Taylor Swift
fot. Instagram.com/ Taylor Swift

Taylor Swift zaprezentowała swoim fanom nowy singiel. Piosenkę "Me" stworzyła razem z wokalistką Panic! at the Disco. Klip utrzymany jest w słodkich, pastelowych barwach.

Taylor Swift zaprezentowała nowy singiel

Taylor Swift podgrzewała atmosferę wokół nowego singla zdawkowymi informacjami na jej instagramowym profilu. Najpierw zdradziła datę, podkreślając, że 26 kwietnia będzie wyjątkowym dniem. Pokazała również nowy wizerunek, okraszony słodkimi kolorami, a na koniec zapowiedź nowego singla.

Zresztą oglądając teledysk do piosenki "Me",  wszystko składa się w jedną całość. Słodki cukierkowy look gwiazdy perfekcyjnie łączy się z klipem, utrzymanym w pastelowych kolorach.

Teledysk, który Taylor wyreżyserowała razem z  Davem Meyersem nawiązuje do uroczych i słodkich filmów z Paryżem w tle. Taylor i Brandon, wokalistka Panic! at the Disco w klipie wcielają się w parę, kochającą się i kłócącą jednocześnie za to, że są jedyni w swoim rodzaju. W tle sceneria nawiązująca m.in. filmów Wesa Andersona. Całość jest cukierkowa, nieco surrealistyczna i tęczowa.

– Popowa piosenka to świetny pretekst, żeby zaśpiewać o miłości do samego siebie. Chciałabym, żeby ludzie słuchając jej, czuli się ze sobą lepiej – powiedziała artystka.

Taylor Swift to jedna z najbardziej dochodowych gwiazd

Taylor Swift jest obecnie jedną z najpopularniejszych artystek i najbardziej dochodowych gwiazd. W 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów - więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Ostatni krążek gwiazdy, "Reputation", miał premierę w 2017 roku. Artystka, która ma na koncie także role filmowe zagrała niedawno w musicalu "Koty". Taylor Swift sportretowała Bombalurinę. 

Zagłosuj

Lubisz muzykę Taylor Swift?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW