Zamknij

Tede przeszedł wielką metamorfozę. Raper schudł ponad 35 kilogramów [ZDJĘCIA]

Piotr Krajewski
15.07.2019 13:53
Tede schudł ponad 35 kilogramów metamorfoza rapera wygląda zupełnie inaczej zdjęcia
fot. Tomasz Urbanek/East News

Tede to jeden z najsłynniejszych raperów w Polsce. Tysiące sprzedanych płyt, wielkie przeboje i wyprzedane koncerty. Okazuje się, że w ostatnim czasie Tede przeszedł metamorfozę. Artysta zadbał o swoją formę i schudł aż 35 kilogramów. Trzeba przyznać, że zmienił się nie do poznania.

Metamorfoza Tede. Schudł ponad 30 kilogramów [ZDJĘCIA]

Tede przeszedł prawdziwą metamorfozę. Na najnowszych zdjęciach można zobaczyć, jak bardzo w ostatnim czasie zmienił się raper. Jak podaje portal Pudelek.pl, artysta zaczął bardzo dbać o formę, dzięki czemu schudł już ponad 35 kilogramów.

Trzeba przyznać, że Tede kompletnie nie przypomina już siebie sprzed lat. 42-letni raper nie tylko zadbał o sylwetkę, ale także zmienił styl ubierania. Kiedyś słynął z szerokich spodni i wielkich bluz z kapturem. Dziś stawia na zupełnie inne ubrania, o czym można przekonać się, oglądając jego ostatnie zdjęcia na Instagramie.

Tede jest jednym z najsłynniejszych raperów w historii polskiej sceny hip-hopowej. Wydał kilkanaście albumów studyjnych, które rozeszły się w ponad 200 tysiącach egzemplarzy. Wiele z nich pokryło się też złotem i platyną. Artysta jest także producentem muzycznym oraz właścicielem m.in. wytwórni płytowej Wielkie Joł.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/pudelek.pl/PK