Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy teledysk Dawida Kwiatkowskiego. Klip robi furorę w sieci [WIDEO]

11.01.2018 10:23
xxx zet

22-letni artysta zaprezentował swój nowy klip do utworu „Jesteś”. Piosenka zapowiada jego piąty krążek. W ciągu zaledwie jednej doby teledysk obejrzano ponad 200 tysięcy razy w serwisie YouTube.

Nowy teledysk Dawida Kwiatkowskiego. Klip robi furorę w sieci [WIDEO] fot. Youtube (Dawid Kwiatkowski)

Utwór „Jesteś” to pierwsza zapowiedź kolejnego wydawnictwa artysty. Jego ostatni album „Countdown” pojawił się pod koniec 2016 roku i dotarł do 4. miejsca najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

- „Jesteś” to historia pokazująca, że samotność może dotknąć każdej osoby niezależnie od statusu materialnego i społecznego. To opowieść o emocjach i myślach, które targają umysłem człowieka w sytuacji, gdy orientuje się, że nie ma nikogo obok – czytamy na oficjalnym profilu Dawida w serwisie YouTube.

W klipie wokalistka pojawia się m.in. w samym ręczniku, co nie uszło uwadze jego fanek. W ciągu pierwszej doby teledysk został wyświetlony już ponad 200 tysięcy razy.

Dawid w Radiu ZET

Artysta był gościem środowego wydania „Popołudnia z Radiem ZET'”. Polski piosenkarz w rozmowie z Kamilą Terpiał i Romanem Osicą opowiedział o swoich relacjach z fankami. Prowadzący dopytywali, czy Kwiatkowski chciałby mieć dziewczynę spośród grona swoich sympatyczek. Tutaj możesz sprawdzić, co odpowiedział.

Sukces w internecie

Kariera 22-latka pokazuje, że warto promować siebie w internecie. Będąc jeszcze nastolatkiem, Kwiatkowski chętnie prezentował w sieci własne wersje znanych utworów. Szybko dorobił się wielu wiernych i oddanych fanów.

Dziś ma na swoim koncie cztery studyjne krążki oraz mnóstwo nagród, w tym prestiżową statuetkę dla najlepszego europejskiego wykonawcy przyznawaną przez MTV.

Od stycznia tego roku Dawid jest jednym z trenerów w pierwszej polskiej edycji The Voice Kids.

RadioZET.pl/PK

Oceń