Zamknij

Nowy teledysk Dawida Kwiatkowskiego. Klip robi furorę w sieci [WIDEO]

Redakcja
11.01.2018 10:23
Nowy teledysk Dawida Kwiatkowskiego. Klip robi furorę w sieci [WIDEO]
fot. Youtube (Dawid Kwiatkowski)

22-letni artysta zaprezentował swój nowy klip do utworu „Jesteś”. Piosenka zapowiada jego piąty krążek. W ciągu zaledwie jednej doby teledysk obejrzano ponad 200 tysięcy razy w serwisie YouTube.

Utwór „Jesteś” to pierwsza zapowiedź kolejnego wydawnictwa artysty. Jego ostatni album „Countdown” pojawił się pod koniec 2016 roku i dotarł do 4. miejsca najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

- „Jesteś” to historia pokazująca, że samotność może dotknąć każdej osoby niezależnie od statusu materialnego i społecznego. To opowieść o emocjach i myślach, które targają umysłem człowieka w sytuacji, gdy orientuje się, że nie ma nikogo obok – czytamy na oficjalnym profilu Dawida w serwisie YouTube.

W klipie wokalistka pojawia się m.in. w samym ręczniku, co nie uszło uwadze jego fanek. W ciągu pierwszej doby teledysk został wyświetlony już ponad 200 tysięcy razy.

Dawid w Radiu ZET

Artysta był gościem środowego wydania „Popołudnia z Radiem ZET'”. Polski piosenkarz w rozmowie z Kamilą Terpiał i Romanem Osicą opowiedział o swoich relacjach z fankami. Prowadzący dopytywali, czy Kwiatkowski chciałby mieć dziewczynę spośród grona swoich sympatyczek. Tutaj możesz sprawdzić, co odpowiedział.

Sukces w internecie

Kariera 22-latka pokazuje, że warto promować siebie w internecie. Będąc jeszcze nastolatkiem, Kwiatkowski chętnie prezentował w sieci własne wersje znanych utworów. Szybko dorobił się wielu wiernych i oddanych fanów.

Dziś ma na swoim koncie cztery studyjne krążki oraz mnóstwo nagród, w tym prestiżową statuetkę dla najlepszego europejskiego wykonawcy przyznawaną przez MTV.

Od stycznia tego roku Dawid jest jednym z trenerów w pierwszej polskiej edycji The Voice Kids.

RadioZET.pl/PK