Zamknij

Gorąca premiera od Hurts! Brytyjczycy zaskakują nowym brzmieniem [WIDEO]

Redakcja
01.09.2017 15:35
Gorąca premiera od Hurts! Brytyjczycy zaskakują nowym brzmieniem [WIDEO]
fot. mat. prasowe

Zespół ten cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Autorzy wielkiego przeboju „Wonderful Life” lada moment wydadzą swój kolejny album „Desire”. Piosenka „Ready To Go” to druga odsłona nadchodzącej płyty. Wielu fanów może zaskoczyć nowe brzmienie Hurts. Brytyjczycy stawiają coraz bardziej na chwytliwą elektronikę.

Czwarty album Hurts, podobnie jak poprzedni „Surrender”, będzie kolejnym krokiem w budowaniu przez zespół nieco innego, bardziej optymistycznego i pozytywnego brzmienia. Dwie pierwsze płyty były zanurzone w dużo mroczniejszych, gotyckich klimatach.

„Ready To Go to kawałek o życiu na całego. Klip, dla kontrastu, pokazuje smutek i problem, jaki mężczyźni mają z dzieleniem się swoimi emocjami. Szczególnie w północnej Anglii, gdzie nagrywaliśmy ten teledysk. Ale zarówno utwór i klip niosą jedno przesłanie - trzeba korzystać z życia” – mówi sam Theo Hutchcraft, wokalista grupy.

Pierwszy singiel „Beautiful Ones” zyskał ogromną popularność, wzbudzając przy tym niemałe kontrowersje – poruszający teledysk z liderem Hurts w roli głównej dotykał problemu przemocy wobec osób LGBT.

Premiera albumu „Desire” odbędzie się 29 września. Znajdzie się na nim 13 nowych utworów.

W ramach jesiennej trasy koncertowej brytyjski zespół wystąpi w Polsce dwukrotnie - 19 listopada w Poznaniu i 21 listopada w Warszawie. Bilety w cenie od 120 złotych są dostępne tutaj.

RadioZET.pl/SonyMusicPoland/PK