Zamknij

Takiej Jessie Ware jeszcze nie widzieliście. Nowy teledysk już w sieci [WIDEO]

Redakcja
01.09.2017 10:48
Takiej Jessie Ware jeszcze nie widzieliście. Nowy teledysk już w sieci [WIDEO]
fot. Youtube (JessieWareVEVO)

Jedna z najpopularniejszych brytyjskich artystek odsłania kolejną kartę swojego nadchodzącego albumu. Jessie Ware zaprezentowała singiel „Selfish Love”. W sieci pojawił się także klimatyczny teledysk, który przedstawia trudną opowieść miłosną.

Brytyjka przygotowuje się właśnie do wydania swojej trzeciej już płyty, która pojawi się jeszcze w tym roku. Do współpracy przy krążku zaprosiła m.in. Eda Sheerana i Julię Michaels. Pierwszy singiel „Midnight” zadebiutował na początku sierpnia.

Utwór „Selfish Love” powstał pod okiem Ryana Teddera z OneRepublic oraz znanych producentów Benny’ego Blanco i Cashmere Cat, którzy współpracowali z największymi obecnie gwiazdami muzyki, m.in. Justin Bieber, The Weeknd, Shakira, Kanye West, Rihanna czy Katy Perry.

Nowy, bardzo gitarowy singiel Ware utrzymany jest w lekkim, latynoskim klimacie. Elegancka kompozycja przypomina nieco twórczość Sade, brytyjskiej wokalistki o nigeryjskich korzeniach.

Wielka popularność w Polsce

Słuchacze Radia ZET poznali Jessie Ware przede wszystkim za sprawą przebojów „Wildest Moments” i „Say You Love Me”. Brytyjska piosenkarka, tworząca muzykę łączącą pop, r&b, soul i elektronikę, wydała dotąd dwa studyjne albumy „Devotion” (2012) oraz „Tough Love” (2014). Obydwa wydawnictwa zostały nagrodzone certyfikatami sprzedaży w Polsce. Debiut Brytyjki pokrył się w naszym kraju platyną, zaś drugi krążek – złotem.

Od wielu lat artystka jest częstym gościem w Polsce. Występuje zarówno na festiwalach, jak i pojedynczych eventach. W lipcu tego roku Jessie Ware gościła w Gdańsku oraz Warszawie, gdzie zagrała dwa wyprzedane koncerty.

RadioZET.pl/PK