Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Karolina Artymowicz w kolejnej odsłonie. Gwiazda „Idola” prezentuje nowy teledysk [WIDEO]

25.08.2017 14:49

Karolina Artymowicz dotarła do ścisłego finału ostatniej edycji programu „Idol”. Słuchacze Radia ZET znają artystkę już dobrze z utworu „Dalej”, na który cały czas można głosować na naszej liście przebojów. Młoda piosenkarka zaprezentowała właśnie teledysk do nowego singla „Ptaki”.

Karolina Artymowicz w kolejnej odsłonie. Gwiazda „Idola” prezentuje nowy teledysk [WIDEO] fot. Youtube (KAROLINA ARTYMOWICZ - OFFICIAL)

Jej castingowe wykonanie utworu „Little Talks” zespołu Of Monsters and Men podbiło serca jurorów "Idola". Młoda artystka zachwyciła również widzów, dzięki którym dotarła do samego finału programu. Przegrała jedynie z Mariuszem Dybą.

Karolina Artymowicz, zanim skupiła się na karierze solowej, grała w zespole Create, z którym nagrała kilka utworów, w tym kawałek „Ptaki”.

To właśnie ta piosenka jest kolejnym singlem zapowiadającym debiutancki album 18-latki. Artystka postanowiła zaprezentować go w nieco innej, odświeżonej wersji.

„Ptaki każdy może interpretować na swój sposób. Pisząc ten utwór próbowałam przelać na nuty i słowa swój niepokój, jak ciężko jest porzucić role i reguły narzucone nam przez społeczeństwo, które wymaga od nas konkretnych schematycznych zachowań. Nie wyobrażałam sobie mojej płyty bez tej piosenki, uważam, że należy jej się drugie życie. Dla mnie samej jest to oczyszczenie, spowiedź… Teraz już jestem silniejsza, potrafię walczyć o swoje – napisała Artymowicz i dodała: „Wielu z Was pewnie woli poprzednią wersję, ale dla mnie ta stworzona z Marcinem Borsem jest bardziej wartościowa. Wiem, że wyznacza grubą linię na mojej osi czasu. Zamykam pewien etap swojego życia. Mam nadzieję, że usłyszycie w tym singlu wszystkie emocje, które targały mną przez ostatnie miesiące. Oddaję go w Wasze ręce. Czuję się doskonale. Zapraszam do posłuchania."

Na jej debiutancki singiel „Dalej” możecie cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

RadioZET.pl/PK

Oceń