Zamknij

Kelly Clarkson powraca ze świetnym teledyskiem i zapowiada kolejny album [WIDEO]

Redakcja
08.09.2017 14:37
Kelly Clarkson powraca ze świetnym teledyskiem i zapowiada kolejny album [WIDEO]
fot. Youtube (Kelly Clarkson)

Najsłynniejsza zwyciężczyni programu „Idol” powraca nie z jednym, a dwoma nowymi utworami. Piosenki zapowiadają ósmy album artystki. W sieci pojawił się od razu też teledysk do singla „Love So Soft”. Internauci są zachwyceni. 

Kelly Clarkson z impetem powraca do świata muzyki. Amerykańska wokalistka zaprezentowała jednocześnie dwa nowe utwory: balladę „Move You” i chwytliwy singiel „Love So Soft” – to właśnie on promuje jej ósmy krążek zatytułowany „Meaning of Life”. Premiera wydawnictwa, które ma być przepełnione popowo-soulowym brzmieniem, odbędzie się 27 października. To pierwszy album Clarkson po zmianie wytwórni.

Artystka opublikowała także teledysk w reżyserii Dave’a Meyersa, twórcy klipów Katy Perry, Pink, Rihanny czy Britney Spears. Nowy, bardzo kolorowy klip zbiera wiele pozytywnych recenzji i jest chwalony przez internautów.

Pierwsza zwyciężczyni słynnego „Idola”

Cały świat usłyszał po raz pierwszy o Clarkson w 2002 roku, kiedy 20-letnia wówczas Kelly wygrała I edycję amerykańskiego talent show. Widzowie zakochali się w młodziutkiej piosenkarce. Niecały rok później, w kwietniu 2003 roku, wydała swój debiutancki album „Thankful”, który zapoczątkował jej drogę na szczyt.

Kolejne płyty cieszyły się ogromną popularnością i rozeszły się w wielomilionowym nakładzie na całym świecie. Udało się jej się nagrać wiele znanych do dziś kawałków m.in. „Because of You”, „Breakaway”, „Since U Been Gone”, „Behind These Hazel Eyes”, „My Life Would Suck Without You” czy „Stronger (What Doesn't Kill You)”.

Wokalistka sprzedała łącznie ponad 25 milionów albumów oraz 36 milionów singli. Kelly Clarkson to także laureatka trzech prestiżowych nagród Grammy.

RadioZET.pl/WarnerMusicPoland/PK