Zamknij

Miley Cyrus nie chce już szokować! Zobacz jej nowy teledysk w stylu lat 50. [WIDEO]

Redakcja
21.08.2017 10:30
Miley Cyrus nie chce już szokować! Zobacz jej nowy teledysk w stylu lat 50. [WIDEO]
fot. Youtube (MileyCyrusVEVO)

Miley Cyrus potwierdza swoim najnowszym wideoklipem, że nie interesuje jej już szokowanie oraz skandaliczne zachowanie. Artystka przechodzi metamorfozę i śpiewa „Nikt nie jest wciąż taki sam”. W sieci można już obejrzeć inspirowane latami pięćdziesiątymi wideo do singla „Younger Now”.

Amerykanka przygotowuje się właśnie do wydania swojego szóstego już albumu. Krążek o tytule „Younger Now” z trzynastoma nowymi piosenkami pojawi się w sklepach 29 września.

Artystka, znana jeszcze niedawno przede wszystkim z szokującego zachowania oraz skandalicznego ubioru, przeszła ostatnio metamorfozę i postanowiła zerwać z niegrzecznym wizerunkiem.

W najnowszym, bardzo autorefleksyjnym singlu dzieli się spostrzeżeniami na temat swojej burzliwej przeszłości. Nie obawia się jej i jest gotowa na zmiany. W refrenie „Younger Now” powtarza, że nikt nie pozostaje cały czas taki sam. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do utworu. Cyrus postawiła na bardzo „elvisowy” klip w stylu lat pięćdziesiątych.

Kariera Miley Cyrus

Przypomnijmy, że wielka popularność artystki przyszła wraz z główną rolą w amerykańskim sitcomie „Hannah Montana” w 2006 roku. Serial stał się wielkim hitem na całym świecie i bił rekordy oglądalności. Miley Cyrus zasłynęła przede wszystkim z takich utworów jak „The Climb”, „Party in the U.S.A.”, „We Can’t Stop” i „Wrecking Ball”, które cieszyły się ogromną popularnością w wielu krajach.

Na jej ostatni przebój „Malibu” cały czas możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

RadioZET.pl/PK