Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Miley Cyrus nie chce już szokować! Zobacz jej nowy teledysk w stylu lat 50. [WIDEO]

21.08.2017 10:30

Miley Cyrus potwierdza swoim najnowszym wideoklipem, że nie interesuje jej już szokowanie oraz skandaliczne zachowanie. Artystka przechodzi metamorfozę i śpiewa „Nikt nie jest wciąż taki sam”. W sieci można już obejrzeć inspirowane latami pięćdziesiątymi wideo do singla „Younger Now”.

Miley Cyrus nie chce już szokować! Zobacz jej nowy teledysk w stylu lat 50. [WIDEO] fot. Youtube (MileyCyrusVEVO)

Amerykanka przygotowuje się właśnie do wydania swojego szóstego już albumu. Krążek o tytule „Younger Now” z trzynastoma nowymi piosenkami pojawi się w sklepach 29 września.

Artystka, znana jeszcze niedawno przede wszystkim z szokującego zachowania oraz skandalicznego ubioru, przeszła ostatnio metamorfozę i postanowiła zerwać z niegrzecznym wizerunkiem.

W najnowszym, bardzo autorefleksyjnym singlu dzieli się spostrzeżeniami na temat swojej burzliwej przeszłości. Nie obawia się jej i jest gotowa na zmiany. W refrenie „Younger Now” powtarza, że nikt nie pozostaje cały czas taki sam. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do utworu. Cyrus postawiła na bardzo „elvisowy” klip w stylu lat pięćdziesiątych.

Kariera Miley Cyrus

Przypomnijmy, że wielka popularność artystki przyszła wraz z główną rolą w amerykańskim sitcomie „Hannah Montana” w 2006 roku. Serial stał się wielkim hitem na całym świecie i bił rekordy oglądalności. Miley Cyrus zasłynęła przede wszystkim z takich utworów jak „The Climb”, „Party in the U.S.A.”, „We Can’t Stop” i „Wrecking Ball”, które cieszyły się ogromną popularnością w wielu krajach.

Na jej ostatni przebój „Malibu” cały czas możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

RadioZET.pl/PK

Oceń