Zamknij

Michał Szpak zgarnął Telekamerę! Artysta skomentował swój sukces

Redakcja
13.02.2018 10:16
Michał Szpak zgarnął Telekamerę! Artysta skomentował swój sukces
fot. ons.pl

Michał Szpak nie mógł wyobrazić sobie lepszego debiutu jako trener w The Voice of Poland. Wziął udział tylko w jednej edycji, a już może pochwalić się zwycięstwem swojej podopiecznej. Ciężka praca artysty została właśnie doceniona. 27-latek otrzymał statuetkę Telekamery „Tele Tygodnia”.

Zagłosuj

Czy Michał Szpak zasłużył na statuetkę w kategorii "najlepszy juror"?

Liczba głosów:

Ostatnie kilka miesięcy to naprawdę udany czas dla Michała Szpaka. Świetne wyniki nowego singla, tłumy fanów na koncertach i sukces trenerski w ósmej edycji „The Voice of Poland”.

Jego praca na stanowisku trenera została doceniona w tegorocznym plebiscycie „Tele Tygodnia”. Artysta zdobył po raz pierwszy statuetkę Telekamery w kategorii „najlepszy juror”. Pokonał Agustina Egurrolę, Małgorzatę Walewską, Rafała Maślaka i Tomsona & Barona.

„Brak słów”

Michał nie mógł pojawić się na uroczystej gali rozdania nagród, ponieważ dopadła go choroba. Statuetkę odebrała jego siostra Marlena. Szybko jednak skomentował swoje zwycięstwo w mediach społecznościowych.

— Brak słów by opisać to co teraz czuje! Kochani, kiedy pierwszy raz zasiadłem na fotelu trenera miałem ogromnego cykora (oceniać ludzki talent? Jak to? Ja?). Wielu ludzi wówczas nie za bardzo wierzyło we mnie w nowej roli, a jednak chyba nie byłem taki najgorszy! Starałem się dostrzec prawdę i emocje, bo wiem jak bardzo teraz właśnie tego brakuje ludziom — napisał Szpak na Facebooku i dodał: — Dziękuje wszystkim którzy oddali na mnie głos! Dziękuje za to ogromne wsparcie jakie otrzymuje od Was, fanów! Chciałbym te nagrodę zadedykować ludziom, którzy potrafią walczyć o swoje marzenia, tym którzy nie uginają się pod naporem opinii innych. Będąc wiernym swoim ideałom oraz sobie przede wszystkim zdobywają świat i chwytają marzenia. Kocham Cię Maryś, kocham Cię rodzinko, kocham Was fani.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Don't Poison Your Heart”

Najnowszy singiel Michała Szpaka wciąż świetnie radzi sobie na naszej listy przebojów. Chcesz, aby „Don't Poison Your Heart” po raz kolejny znalazło się na szczycie zestawienia? Na stronie RadioZET.pl cały czas można oddawać głosy.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK