Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ten azjatycki kraj zakazał „Despacito”. Władzom nie podoba się tekst!

24.07.2017 09:33

Kiedy cały świat szaleje na punkcie latynoskiego przeboju, władze Malezji podjęły decyzję o zakazie odtwarzania utworu we wszystkich państwowych mediach. Powodem nieprzyzwoity tekst.

Ten azjatycki kraj zakazał „Despacito”. Władzom nie podoba się tekst! fot. Youtube (LuisFonsiVEVO)

Malezyjscy fani „Despacito” mogą zapomnieć o usłyszeniu tego hitu w mediach publicznych. Kraj, znany od wielu lat z surowego prawa cenzury, zdecydował o zakazie odtwarzania piosenki w państwowej telewizji i radiu.

Jak poinformowała jedna z tamtejszych agencji prasowych, do władz trafiały liczne skargi na temat obscenicznego tekstu. Co więcej, rząd Malezji zwrócił się także do prywatnych nadawców i zachęcił ich bojkotu przeboju Luisa Fonsiego i Daddy'ego Yankee.

Wiecie, o czym dokładnie jest ta piosenka? Specjalnie dla Was przetłumaczyliśmy tekst. Na przebój możecie cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Hit Fonsiego i Yankee najbardziej streamowanym utworem w historii muzyki

Można już śmiało powiedzieć, że ten latynoski utwór jest jednym z największych przebojów ostatnich kilkunastu lat. Tak wielkim zainteresowaniem dawno nie cieszył się żaden inny hit. Ogromna popularność przyniosła właśnie „Despacito” kolejny wielki rekord - w ciągu jedynie sześciu miesięcy „Despacito” odtworzono ponad 4,6 mld razy we wszystkich serwisach streamingowych. To najlepszy wynik w historii. Więcej szczegółów tutaj.

„Despacito” na wesoło. Najlepsze MEMY od internautów

RadioZET.pl/bbc.com/PK

Oceń