Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ten uczestnik podbił „Mam Talent”. Zginął tragicznie, zanim poznali go telewidzowie [WIDEO]

14.07.2017 10:03

Poznajcie Brandona Rogersa, młodego lekarza i artystę, który zachwycił wszystkich w amerykańskim talent show. Niestety, uczestnik nie doczekał emisji odcinka z jego udziałem. 30-latek zginął w wypadku samochodowym.

Ten uczestnik podbił „Mam Talent”. Zginął tragicznie, zanim poznali go telewidzowie [WIDEO] fot. Youtube (America's Got Talent)

Występ Brandona Rogersa z utworem „Ribbon in the Sky” Stevie Wondera zachwycił zarówno jury, jak i całą publiczność obecną na przesłuchaniach.

„Twój wokal jest oszałamiający. Oszałamiający!” – stwierdził sam Simon Cowell, przewodniczący jury i popularny producent telewizyjny.

30-letni uczestnik otrzymał słynne „tak” od wszystkich jurorów i przeszedł do kolejnego etapu. Niestety, młody lekarz nie doczekał tego momentu. 11 czerwca zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Kierowca, z którym podróżował, zasnął za kierownicą, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Na prośbę rodziny twórcy programu postanowili uczcić pamięć swojego uczestnika i udostępnili w sieci jego wyjątkowy występ. Na samym Facebooku wideo obejrzano już ponad 40 milionów razy.

RadioZET.pl/ hollywoodlife.com/PK

Oceń