Zamknij

Kolejna tragedia w rodzinie Celine Dion. Nie żyje mama piosenkarki

Magdalena Kulej
18.01.2020 20:04
Teresa Dion nie żyje. Celine Dion zadedykowała zmarłej mamie koncert
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Teresa Dion nie żyje. Matka Celine Dion, ale też znana osobowość telewizyjna znana jako Maman Dion zmarła 17 stycznia, dzień po czwartej rocznicy śmierci swojego syna Daniela. Miała 92 lata. Piosenkarka pożegnała ją, publikując wyjątkowe, rodzinne zdjęcie i dedykując jej występ.

Celine Dion informację o śmierci matki przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Mamo, tak bardzo Cię kochamy… Dedykujemy Ci dzisiejszy występ. Zaśpiewam dla Ciebie całym sercem” – napisała na Twitterze piosenkarka i opublikowała rodzinne zdjęcie, na którym widać jej rodziców i rodzeństwo.

Celine Dion zgodnie z zapowiedzią nie odwołała koncertu i w piątek wieczorem zaśpiewała na American Airlines Arena w Miami. Podczas występu piosenkarka opowiedziała o matce i zaśpiewała dla niej piosenkę „Somewhere Over The Rainbow”.

Teresa Dion urodziła się w 1927 roku. Męża, Adhemara Diona, poznała w latach 40. Doczekali się czternaściorga dzieci.

„Niezwykła kobieta, tak hojna, tak kochająca, która całe swoje życie poświęciła dobru rodziny. Moje kondolencje dla rodziny Dionów - napisał na Twitterze premier kanadyjskiej prowincji Quebec, François Legault.

Zobacz także

Zobacz także

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter/MK