Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Cranberries wyda ostatni album ze zmarłą Dolores O'Riordan

08.03.2018 13:03

Członkowie The Cranberries oficjalnie potwierdzili, że wydadzą w 2019 roku finalny album z utworami, które zdążyła przed swoją nagłą śmiercią nagrać Dolores O'Riordan. Przypomnijmy, że 15 stycznia artystka została znaleziona martwa w pokoju hotelowym.

Dolores O'Riordan fot. JOEL SAGET/AFP/EAST NEWS

Nowy album The Cranberries

Zespół The Cranberries ogłosił, że zamierza wydać ósmy studyjny album, nad którym muzycy pracowali razem z Dolores O'Riordan przed jej śmiercią. Płyta z utworami śpiewanymi przez O’Riordan pojawi się w sklepach najprawdopodobniej na początku 2019 roku.

Grupa zapowiedziała także specjalną reedycję debiutanckiej płyty „Everybody Else Is Doing It, So Why Can't We?”, od której wydania minęło właśnie 25 lat. Pochodzą z niej m.in. przeboje „Linger” i „Dreams”.

Dolores O'Riordan nie żyje

Nagła śmierć Dolores O'Riordan zszokowała fanów z całego świata. 46-latka zmarła nagle 15 stycznia. Liderka The Cranberries została znaleziona martwa w łazience w jednym z londyńskich hoteli. Wciąż nieznana pozostaje oficjalna przyczyna śmierci artystki. Niewykluczone, że Dolores O'Riordan przedawkowała fentanyl, bardzo silny środek przeciwbólowy.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK

Oceń