Zamknij

The Cranberries wyda ostatni album ze zmarłą Dolores O'Riordan

Redakcja
08.03.2018 13:03
Dolores O'Riordan
fot. JOEL SAGET/AFP/EAST NEWS

Członkowie The Cranberries oficjalnie potwierdzili, że wydadzą w 2019 roku finalny album z utworami, które zdążyła przed swoją nagłą śmiercią nagrać Dolores O'Riordan. Przypomnijmy, że 15 stycznia artystka została znaleziona martwa w pokoju hotelowym.

Nowy album The Cranberries

Zespół The Cranberries ogłosił, że zamierza wydać ósmy studyjny album, nad którym muzycy pracowali razem z Dolores O'Riordan przed jej śmiercią. Płyta z utworami śpiewanymi przez O’Riordan pojawi się w sklepach najprawdopodobniej na początku 2019 roku.

Grupa zapowiedziała także specjalną reedycję debiutanckiej płyty „Everybody Else Is Doing It, So Why Can't We?”, od której wydania minęło właśnie 25 lat. Pochodzą z niej m.in. przeboje „Linger” i „Dreams”.

Dolores O'Riordan nie żyje

Nagła śmierć Dolores O'Riordan zszokowała fanów z całego świata. 46-latka zmarła nagle 15 stycznia. Liderka The Cranberries została znaleziona martwa w łazience w jednym z londyńskich hoteli. Wciąż nieznana pozostaje oficjalna przyczyna śmierci artystki. Niewykluczone, że Dolores O'Riordan przedawkowała fentanyl, bardzo silny środek przeciwbólowy.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK