Zamknij

The Four: uczestniczka przeżyła koszmar w USA. Ujawniła prawdę ze łzami w oczach [WIDEO]

13.10.2020 15:48
The Four: uczestniczka przeżyła koszmar w USA. Ujawniła prawdę ze łzami w oczach [WIDEO]
fot. Polsat / Krystian Szczęsny

„The Four. Bitwa o sławę” powraca na antenę Polsatu. W najbliższym odcinku widzowie poznają Dagmarę Czechurę, która miała już okazję wyjechać za ocean, aby robić karierę muzyczną. W trakcie programu uczestniczka przyznała, że przeżyła koszmar w USA i ujawniła, jak naprawdę wygląda tamtejsza branża.

The Four. Bitwa o sławę powraca na antenę Polsatu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Widzowie zobaczą cztery odcinki nagrane przed epidemią i finał na żywo.

W najbliższym odcinku pojawi się Dagmara Czechura. Uczestniczka próbowała zrobić karierę muzyczną w USA.

Aleksandra Jabłonka odpadła z „The Voice of Poland 11”. Jej hit ma miliony wyświetleń w sieci

Dagmara Czechura w „The Four. Bitwa o sławę”. Przeżyła koszmar w USA

Dagmara Czechura przeżyła koszmar w Stanach Zjednoczonych. Uczestniczka „The Four. Bitwa o sławę” próbowała zrobić karierę za oceanem.

W 2015 roku wzięła udział w międzynarodowym talent show „Aim2Fame”, w którym otrzymała kontrakt i rozpoczęła karierę solową. Poznała bardzo popularnego producenta muzycznego nagrodzonego wieloma nagrodami Grammy.

Kontrakt był ogromnym marzeniem Dagmary. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna i dziś amerykańską przygodę piosenkarka wspomina ze łzami w oczach.

Było to dla mnie ogromne przeżycie i ogromna szansa. Tak mi się wydawało. Podpisałam kontrakt na trzy lata i w momencie podpisania kontraktu wszystko się zaczęło. Zaczęło się wszystko to, co dobre i co złe. To się fajnie mówi, jak się współpracuje z takimi dużymi nazwiskami. Nikt nie wie, jak jest na zapleczu tego wszystkiego

Mówi uczestniczka

The Four Bitwa o sławę: kiedy premiera kolejnego odcinka?

Dagmara Czechura pojawi się w najbliższym odcinku „The Four. Bitwa o sławę”, który zostanie wyemitowany już 16 października o godz. 22:10 na antenie Polsatu.

Stacja poinformowała, że zostaną wyemitowane cztery odcinki nagrane jeszcze przed wybuchem pandemii, a 13 listopada odbędzie się wielki finał „The Four. Bitwa o sławę” na żywo bez publiczności i z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Voice of Poland 11: Wojciech Lechończak gra na ulicy. Uczestnik zdradził, ile zarabia [WIDEO]

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK