Zamknij

The Four. Bitwa o sławę: Polsat skraca program. Koniec muzycznego show po 4 odcinkach

26.06.2020 10:41
The Four Bitwa o sławę program został skrócony Polsat wydał oświadczenie
fot. mat. prasowe

„The Four. Bitwa o sławę” zostanie skrócony. Telewizja Polsat zdecydowała, że nowy program muzyczny nie będzie kontynuowany. Stacja opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że ze względu na pandemię koronwirusa nagrania do programu „The Four. Bitwa o sławę” nie mogą być kontynuowane.

The Four Bitwa o sławę: program został skrócony. Oficjalne oświadczenie Polsatu

Program „The Four. Bitwa o sławę” został oficjalnie skrócony. Telewizja Polsat opublikowała oficjalny komunikat, w którym poinformowała, że podjęła decyzję o zakończeniu pierwszego sezonu muzycznego show po czterech odcinkach.

Nagrany już wcześniej materiał będzie wyemitowany w Polsacie, a zwycięzca „The Four. Bitwa o sławę” zostanie wyłoniony w odcinku specjalnym, który producenci zorganizują w zmienionej formule i bez publiczności. Data jego emisji zostanie podana wkrótce.

Decyzja stacji jest spowodowana pandemią koronawirusa, która uniemożliwia kontynuację nagrań do „The Four. Bitwa o sławę”. W programie niezbędna jest blisko 500-osobowa publiczność głosująca na uczestników za pomocą telefonów z aplikacją. W związku z obecnymi obostrzeniami taka formuła jest niemożliwa.

W trosce o bezpieczeństwo gwiazd, uczestników, osób pracujących przy tworzeniu show oraz zgromadzonej w studiu licznej publiczności stacja podjęła decyzję o zakończeniu pierwszego sezonu programu na tym etapie — czytamy w komunikacie Polsatu.

Program „The Four. Bitwa o sławę” prowadziła Natalia Szroeder. W składzie jury pojawili się Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach.

RadioZET.pl/Polsat