Zamknij

„The Four. Bitwa o sławę” wraca na antenę Polsatu. Kiedy kolejny odcinek?

12.10.2020 14:59
The Four Bitwa o sławę
fot. Polsat/Krystian Szczęsny

„The Four. Bitwa o sławę” powraca. Talent show pojawi się ponownie na antenie Polsatu. Widzowie zobaczą cztery odcinki nagrane przed pandemią koronawirusa i finał na żywo, który zostanie zrealizowany bez publiczności i z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Kiedy emisja nowego odcinka „The Four. Bitwa o sławę”?

The Four. Bitwa o sławę to program muzyczny, który został wstrzymany przez pandemię koronawirusa. Wyemitowano jedynie dwa odcinki.

Telewizja Polsat poinformowała, że talent show powraca na antenę. Kiedy nowy odcinek „The Four. Bitwa o sławę”?

Aleksandra Jabłonka odpadła z „The Voice of Poland 11”. Jej hit ma miliony wyświetleń w sieci

„The Four Bitwa o sławę” powraca na antenę Polsatu. Kiedy premiera kolejnego odcinka?

„The Four. Bitwa o sławę” ponownie pojawi się w Polsacie. Program, w którym jurorami są Igor Herbut, Natalia Nykiel i Kuba Badach, wróci na antenę już 16 października o godz. 22:10.

Stacja informuje, że zostaną wyemitowane cztery odcinki nagrane jeszcze przed wybuchem pandemii, a 13 listopada odbędzie się wielki finał „The Four. Bitwa o sławę” na żywo.

 Harmonogram produkcji „The Four. Bitwa o sławę” zakładał nagrania programu w terminie luty - kwiecień. Po nagraniu połowy serii, czyli czterech z ośmiu planowanych odcinków, wybuchła pandemia. Twórcy „The Four” nie mogli kontynuować nagrań, ponieważ ten wyjątkowy format zakłada obecność w studiu blisko 500-osobowej publiczności decydującej o losach uczestników — brzmiało oświadczenie.

Mam Talent: matka i córka zaśpiewały razem. Popłakały się w trakcie występu [WIDEO]

Wiadomo już, że odcinek finałowy „The Four. Bitwa o sławę” zostanie zrealizowany bez udziału publiczności oraz przy zastosowaniu wszystkich wymogów sanitarnych. Zwycięzcę programu wybiorą widzowie za pomocą głosowania internetowego na żywo. Najlepszy uczestnik otrzyma 100 tysięcy złotych.

„The Four. Bitwa o sławę” na świecie

Program „The Four” to bardzo młody format muzycznego talent show. Choć pierwsza edycja w USA została wyemitowana w 2018 roku, program zdążył już mieć swoje odpowiedniki w wielu innych krajach.

„The Four” był dotychczas emitowany w: USA, Brazylii, Rosji, Peru, Grecji, Izraelu, Kazachstanie, na Litwie i w Rumunii.

W Stanach Zjednoczonych członkami jury byli: piosenkarka i autorka tekstów Meghan Trainor, raper i producent muzyczny Puff Daddy oraz autor tekstów i producent muzyczny DJ Khaled.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK