Zamknij

The Kelly Family: tak dziś wyglądają członkowie zespołu. Ich hit „An Angel” śpiewali wszyscy [FOTO]

Redakcja
16.01.2018 15:22
The Kelly Family: tak dziś wyglądają członkowie zespołu. Ich hit „An Angel” śpiewali wszyscy [FOTO]
fot. mat. prasowe

The Kelly Family w latach dziewięćdziesiątych byli jedną z najpopularniejszych zagranicznych grup w naszym kraju. Ich albumy sprzedawały się w milionach egzemplarzy, a piosenki znali słuchacze na całym świecie. Niedawno powrócili do wspólnego grania i wydali nowy album. Zobacz, jak dziś wyglądają członkowie The Kelly Family, autorzy przeboju „An Angel”.

The Kelly Family: tak dziś wyglądają członkowie zespołu

Historia The Kelly Family, jednej z najsłynniejszych muzycznych rodzin, sięga lat siedemdziesiątych. To właśnie wtedy Barbara-Ann i Daniel Kelly przeprowadzili się wspólnie z dziećmi ze Stanów Zjednoczonych do Hiszpanii, gdzie rozpoczęli profesjonalną karierę muzyczną.

Rodzina musiała jednak czekać na duże sukcesy aż do lat dziewięćdziesiątych. Płyta „Over The Hump” i singiel „An Angel” zrobiły wielką furorę niemal w całej Europie, a koncerty The Kelly Family cieszyły się ogromną popularnością. W trakcie całej kariery udało im się sprzedać ponad 20 milionów albumów.

Wielki powrót The Kelly Family

W 2017 roku zespół powrócił po dwunastu latach z krążkiem „We Got Love”, na którym pojawiły się nieznane dotąd kompozycje, ale także największe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach. The Kelly Family wrócili nawet do koncertowania. W 2018 roku odbyli trasę „We Got Love – LIVE 2018", w ramach której zagrali aż trzy koncert w Polsce.

W 2020 roku The Kelly Family po raz kolejny odwiedzą Polskę. 14 lutego dadzą koncert w Tauron Arenie Kraków.

Zagłosuj

Czy lubiłeś muzykę The Kelly Family?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PK