Zamknij
The Pussycat Dolls
10 Zobacz galerię
fot. ASSOCIATED PRESS/East News

The Pussycat Dolls były najpopularniejszym girlsbandem świata na początku XXI wieku. Od premiery ich wielkiego przeboju „Buttons” minęło właśnie 15 lat. Choć wokalistki wznowiły działalność zespołu w 2019 roku, ich reaktywacja nie odniosła sukcesu. Jak dziś wyglądają członkinie The Pussycat Dolls?

The Pussycat Dolls z Nicole Scherzinger na czele to jeden z najsłynniejszych girlsbandów w historii muzyki rozrywkowej. Amerykański zespół świecił triumfy na listach przebojów na początku XXI wieku, występował na całym świecie, a nawet doczekał się nominacji do prestiżowej nagrody Grammy.

Po kilku latach The Pussycat Dolls zawiesiły działalność, a członkinie poszły w różne strony, próbując swoich sił także w karierze solowej. W 2019 roku girlsband reaktywowano, ale bez powodzenia. Jak dziś wyglądają członkinie The Pussycat Dolls?

The Pussycat Dolls dziś. Jak obecnie wyglądają członkinie girlsbandu?

The Pussycat Dolls nie cieszą się już taką popularnością jak kiedyś. W 2020 roku wydały pierwszy od wielu lat nowy singiel „React”, który zaprezentowały nawet na żywo w trakcie finału brytyjskiego „The X Factor: Celebrity”. Piosenka zaliczyła jednak porażkę na listach przebojów.

W zeszłym roku girlsband miał również wyruszyć w trasę koncertową po Europie i Australii, ale z powodu pandemii koronawirusa część koncertów odwołano, a resztę przełożono na przyszłość. Nie wiadomo, kiedy The Pussycat Dolls będą mogły pojawić się ponownie na scenie.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak dziś wyglądają członkinie The Pussycat Dolls i jak bardzo się zmieniły od czasu, kiedy podbijały listy przebojów hitami „Buttons”, „Don’t Cha” czy „Jai Ho”.

Zobacz także:  Garou dziś. Tak obecnie wygląda wokalista z Kanady, którego pokochały Polki [GALERIA]