Zamknij

The Pussycat Dolls powracają. Słynny girlsband wznawia działalność i ogłasza koncerty

Piotr Krajewski
28.11.2019 10:47
The Pussycat Dolls powracają synny girlsband wznawia działalność i ogłasza koncerty
fot. Youtube screen

The Pussycat Dolls powracają. Jeden z najsłynniejszych girlsbandów XXI wieku ogłosił reaktywację. Zespół wystąpi w najbliższy weekend w brytyjskim „The X Factor” pierwszy raz od wielu lat, a już w przyszłym roku wyruszy w trasę koncertową.

The Pussycat Dolls wracają. Słynny girlsband wznawia działalność

The Pussycat Dolls wracają na scenę. Bijający niegdyś rekordy popularności girlsband z Nicole Scherzinger wznawia działalność po dziesięciu latach przerwy.

Już w najbliższy weekend The Pussycat Dolls dadzą pierwszy występ w finale „The X Factor: Celebrity”. Zespół powróci jednak nie w pełnym składzie. Dawna członkini Melody Thornton nie zdecydowała się dołączyć ponownie do girlsbandu.

To jednak nie koniec niespodzianek. Występ The Pussycat Dolls to dopiero początek ich niespodziewanego powrotu. W kwietniu 2020 roku girlsband wyruszy w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Irlandii. Koncerty odbędą się m.in. w Dublinie, Londynie, Glasgow, Manchesterze i Cardiff.

 Ten powrót to świetna zabawa, ponieważ wciąż mamy razem tę niesamowitą chemię — powiedziały członkinie The Pussycat Dolls w Good Morning Britain i dodały: „Teraz możemy to zrobić w dojrzały, odjazdowy i pełny zabawy sposób”.

Wszystko wskazuje na to, że w związku z przyszłoroczną trasą koncertową The Pussycat Dolls zaprezentują również światu zupełnie nowe piosenki. Szczegóły na temat nowej muzyki girlsbandu nie są ten moment znane.

Zagłosuj

Czy powrót The Pussycat Dolls to dobry pomysł?

Liczba głosów:

The Pussycat Dolls i największe hity

The Pussycat Dolls to jeden z najpopularniejszych girlsbandów pierwszej dekady XXI wieku. Grupa wydała dwie płyty, które rozeszły się w ponad 15 milionach egzemplarzy.

Przeboje zespołu biły rekordy popularności na całym świecie. Do największych hitów The Pussycat Dolls należą utwory „Don’t Cha”, „I Don’t Need a Man”, „Buttons”, „I Hate This Part” czy „Jai Ho! (You Are My Destiny)”.

RadioZET.pl/inquisitr.com/PK