Zamknij

„The Show” w Warszawie. Niesamowity spektakl muzyczno-taneczny już pod koniec września

07.09.2020 13:23
The Show spektakl Warszawa Scena Relax
fot. mat. prasowe

„The Show” to spektakl muzyczno–taneczny, jakiego dawno nie było. Już 25 i 26 września w Warszawie widzowie będą mieli okazję doświadczyć emocji, jakich niegdyś dostarczały na Manhattanie słynne „Follies” Florenza Ziegfelda. Na deskach warszawskiej Sceny Relax zobaczymy Kasię Moś, Asteyę Dec, Kasię Łaskę i Michała Kaczmarka.

Spektakl The Show, scena Relax w Warszawie: bilety

Czterech wybitnych wokalistów, 18 tancerzy, Dżaga i największe światowe hity — to wszystko czeka widzów podczas 90-minutowego spektaklu muzyczno-tanecznego „The Show”.

Ponad 20 wielkich przebojów z repertuaru Beyonce, Stinga, Cher, Christiny Aguilery, Madonny i wielu innych gwiazd zaśpiewają słynni polscy artyści. Na scenie zobaczymy obdarzoną niesamowitym soulowym głosem Kasię Moś, która reprezentowała Polskę na Eurowizji 2017 i dotarła do samego finału. Pojawi się także Kasia Łaska, autorka hitu „Mam tę moc” z bajki „Kraina lodu” i jedyna Polka, która miała okazję zaśpiewać na gali Oscarów. Słynnym piosenkarkom będą towarzyszyć Asteya Dec i Michał Kaczmarek.

„The Show” to jednak nie tylko śpiew, ale także niesamowity taniec. Obok wokalistów zobaczymy tancerki, które zaprezentują sambę, rumbę i salsę. Nie zabraknie również wielu elementów słynnej burleski. Autorem nowoczesnym i widowiskowych choreografii oraz reżyserem całego przedstawienia jest Konrad Bikowski.

To nie koniec atrakcji. Nad całością czuwał będzie mistrz ceremonii – Mariusz Ząbkowski, czyli Dżaga. Jeżeli do tej pory znaliście go tylko z jego kobiecej, nieco kontrowersyjnej strony, to też Was zaskoczymy. Dżaga po raz pierwszy zaprezentuje się publicznie w zupełnie innej odsłonie.

Premiera spektaklu muzyczno–tanecznego „The Show” już 25 i 26 września w nowo otwartej warszawskiej Scenie Relax przy ul. Złotej 8. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie ebilet.pl i w kasach teatru.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK