The Vamps opublikowali nowy teledysk. Stworzyli go fani! [WIDEO]

17.07.2017 10:12

Kariera tego młodego zespołu pokazuje, że naprawdę warto prezentować swoją muzykę w serwisie YouTube. Właśnie w ten sposób The Vamps podpisali kilka lat temu kontrakt płytowy z wytwórnią. Dziś mają na swoim koncie już trzy albumy i wiele singli. Zobaczcie wyjątkowe wideo do ich najnowszego utworu.

The Vamps opublikowali nowy teledysk. Stworzyli go fani! [WIDEO] fot. ons.pl

Ich trzeci album „Night & Day” zadebiutował w sklepach w piątek, 14 lipca. Promowały go single „All Night” i „Middle of the Night”. Co ciekawe, wydawnictwo będzie dwuczęściowe. Premierę kolejnej części zapowiedziano na grudzień tego roku.

W związku z wydaniem nowego krążka brytyjski zespół zaprezentował wyjątkowe lyric video do utworu „Paper Hearts”. Grupa stworzyła klip wspólnie z fanami, którzy własnoręcznie przygotowali papierowe serca z wypisanymi słowami piosenki.

The Vamps: od YouTube’a po wyprzedane koncerty

Czteroosobowy band zaczął karierę od serwisu YouTube. Muzycy prezentowali tam swoje wersje znanych utworów autorstwa m.in. One Direction, Taylor Swift, Bruno Marsa czy Justina Biebera.

The Vamps zostali szybko dostrzeżeni i już w 2013 roku wydali swój debiutancki singiel „Can We Dance”, który cieszył się dużą popularnością również w naszym kraju. Polscy fani mieli okazję bawić się już na ich koncertach w Krakowie i Warszawie.  

W ciągu pięcioletniej kariery współpracowali m.in. z Demi Lovato, Shawnem Mendesem i Seleną Gomez, która zaprosiła ich jako support podczas brytyjskiej części jej trasy „Stars Dance Tour”.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi