Zamknij

The Voice Camp: obozy muzyczne z gwiazdami „The Voice Kids”. Terminy turnusów

Redakcja
05.03.2019 12:14
The Voice Camp obozy muzyczne z gwiazdami The Voice Kids TERMINY turnusów
fot. mat. prasowe

The Voice Camp to nazwa obozów muzycznych dla młodzieży, które odbędą się w trakcie lata 2019. W letnich turnusach wezmą udział m.in. Roksana Węgiel, 4Dreamers, Zuza Jabłońska i gwiazdy „The Voice Kids 2”. Najlepsi uczestnicy wystąpią w Przesłuchaniach w Ciemno podczas trzeciej edycji programu.

The Voice Camp: obozy muzyczne z uczestnikami „The Voice Kids”

The Voice Camp startuje już w lipcu. Po raz pierwszy w historii zostaną zorganizowane specjalne obozy muzyczne dla młodych talentów. Młodzież będzie miała okazję zdobyć cenne doświadczenie i uczyć się od najsłynniejszych uczestników programu „The Voice Kids”.

W letnich turnusach The Voice Camp wezmą udział: zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 — Roksana Węgiel, boysband — 4Dreamers, Zuza Jabłońska oraz gwiazdy drugiej edycji „The Voice Kids”.

To nie koniec atrakcji. Młodzi wokaliści będą mogli także popracować nad wokalem z trenerem największych polskich gwiazd, poznać układy taneczne oraz sekrety czołowych influencerów — takich jak Magda Bereda czy Kompleksiara — którzy również będą spędzali czas z uczestnikami The Voice Camp.

Dla najlepszych uczestników The Voice Camp przewidziana jest wielka nagroda, czyli zagwarantowany udział w Przesłuchaniach w Ciemno podczas trzeciej edycji „The Voice Kids”.

The Voice Camp: obozy muzyczne. TERMINY turnusów

  • 01.07-10.07
  • 12.07-21.07
  • 23.07-01.08
  • 03.08-12.08
  • 14.08-23.08

Szczegółowe informacje na temat zapisów na obozy muzyczne można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej The Voice Camp.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK