Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wielki sukces Marty z The Voice of Poland. Jej występ wśród najlepszych w Europie! [WIDEO]

24.11.2017 15:22

W najbliższą sobotę odbędzie się wielki finał ósmej edycji The Voice of Poland. O zwycięstwo powalczy czwórka uczestników, w tym Marta Gałuszewska, która została właśnie doceniona przez muzycznych ekspertów. Jej castingowy występ znalazł się w zestawieniu najlepszych europejskich „Przesłuchań w Ciemno”.

Wielki sukces Marty z The Voice of Poland. Jej występ wśród najlepszych w Europie! [WIDEO] fot. Youtube (The Voice Global)

W trakcie pierwszego etapu programu Marta Gałuszewska zaśpiewała wielki przebój Eda Sheerana zatytułowany „I See Fire”. Wykonanie zachwyciło wszystkich jurorów i setki tysięcy widzów przed telewizorami. W serwisie YouTube nagranie występu obejrzano już blisko 2 miliony razy.

Okazuje się, że talent uczestniczki ósmej edycji dostrzeżono również poza granicami Polski. The Voice Global rokrocznie publikuje zestawienia z najlepszymi castingowymi występami ze wszystkich krajów, gdzie kręcony jest program. W zeszłym roku eksperci docenili Anię Karwan i jej wykonanie „Purple Rain” Prince’a.

Tym razem zauważona została Marta Gałuszewska, której występ znalazł się wśród najlepszych europejskich „Przesłuchań w Ciemno”. W rankingu znalazły się także prezentacje uczestników z Francji, Niemiec, Litwy i Wielkiej Brytanii.

Czy Marta wygra kolejną polską edycję The Voice of Poland? Przekonamy się już w sobotę. Transmisja finału rozpocznie się o godz. 20:05 w TVP2.

RadioZET.pl/PK

Oceń