Zamknij

The Voice Kids 2: Ania Dąbrowska w finale programu. Internauci: „Ona to wygra” [WIDEO]

Redakcja
11.02.2019 14:08
The Voice Kids 2 Ania Dąbrowska w finale. Nowa Roksana Węgiel
fot. Youtube screen

Ania Dąbrowska zachwyciła jurorów i widzów w ostatnim odcinku „The Voice Kids 2”. W trakcie etapu Sing Off 13-latka fenomenalnie zaśpiewała utwór „Hurt” Christiny Aguilery. Wielu internautów twierdzi, że jest faworytką do wygrania całego programu i powtórzenia sukcesu Roksany Węgiel.

The Voice Kids 2: Ania Dąbrowska awansowała do finału. Jest faworytką do zwycięstwa

Ania Dąbrowska awansowała do finału „The Voice Kids 2” po fenomenalnym występie w etapie Sing Off. 13-letnia uczestniczka, która była w drużynie Cleo, zaśpiewała utwór „Hurt” z repertuaru Christiny Aguilery.

Dziewczynka wywołała ogromne wzruszenie na widzach i trenerach. Internauci także są pod ogromnym wrażeniem talentu Ani Dąbrowskiej. Wielu z nich uważa, że 13-latka może wygrać drugą edycję „The Voice Kids” i powtórzyć sukces Roksany Węgiel.

Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale dzisiaj na scenie zdarzyło się coś totalnie magicznego. Powstrzymywałam się, żeby po raz kolejny nie rozpłakać się. Masz w sobie i w swoim głosie niesamowitą siłę. Tym silnym głosem przekazujesz wspaniałą energię — powiedziała Cleo.

Cleo zdecydowała się zabrać do finału „The Voice Kids 2” także Karolinę Kruk i Adriana Bałuckiego.

Ania Dąbrowska: finalistka The Voice Kids 2 jest chora

Ania Dąbrowska wyznała na początku programu, że jest poważnie chora. Finalistka „The Voice Kids 2” choruje na mukowiscydozę, poważną chorobę genetyczną.

Największym moim marzeniem jest wydanie pierwszej płyty. Póki jestem w stanie i jest na to czas. Muszę szybko spełniać swoje marzenia, bo nie mam za dużo czasu — wyznała dziewczynka.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK