Zamknij

The Voice Kids 2: świetny występ Oliwii Walickiej. Zdaniem internautów dojdzie do finału!

Redakcja
07.01.2019 12:16
The Voice Kids 2 Oliwia Walicka
fot. Youtube (The Voice Kids Poland)

Oliwia Walicka zrobiła furorę w „The Voice Kids 2”. 13-latka zaśpiewała w trakcie Przesłuchania w Ciemno wielki przebój „Let Me Love You” DJ Snake’a oraz Justina Biebera. Jej występ porwał do tańca nie tylko publiczność, ale także Dawida Kwiatkowskiego i Cleo. Wielu internautów wróży Oliwii miejsce w wielkim finale „The Voice Kids 2”.

The Voice Kids 2: Oliwia Walicka zrobiła furorę na Przesłuchaniu w Ciemno

„The Voice Kids 2” trwa. W kolejnym odcinku popularnego programu furorę zrobiła Oliwia Walicka. Dziewczynka zaprezentowała na Przesłuchaniu w Ciemno utwór „Let Me Love You”, wielki hit DJ Snake’a i Justina Biebera.

Jurorzy zachwycili się niezwykle interesującym i pełnym energii wokalem 13-latki.

Nie można tak dobrze śpiewać — skomentowali krótko Baron i Tomson.

Oliwia Walicka porwała do tańca nie tylko publiczność, ale także trenerów. W trakcie jej występu świetnie bawili się Dawid Kwiatkowski i Cleo, którzy odwrócili swoje czerwone fotele. Nastolatka zdecydowała się ostatecznie dołączyć do drużyny wspomnianej Cleo.

Pod wrażeniem talentu Oliwii Walickiej w „The Voice Kids 2” są również internauci. Nagranie z jej występu cieszy się ogromną popularnością na YouTube, gdzie trafiło do karty „Na czasie” — zakładki z najpopularniejszymi treściami w serwisie. W sieci nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy na temat 13-latki. Mnóstwo osób twierdzi, że dziewczynka ma ogromne szanse na dojście do finału programu. Czy tak będzie? Przekonamy się już niedługo.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK