The Voice Kids 2: 10-letni Oliwier zachwycił jurorów pięknym głosem! [WIDEO]

20.12.2018 11:40

 „The Voice Kids 2” startuje już w styczniu 2019. W internecie pojawiło się już pierwsze nagranie z Przesłuchania w Ciemno. Na scenie pojawił się 10-letni Oliwier Szot, który zachwycił jurorów swoim wykonaniem utworu „Ulepimy dziś bałwana” z filmu „Kraina lodu”.

Oliwier Szot The Voice Kids 2 fot. Youtube (The Voice Kids Poland)

The Voice Kids 2: Oliwier Szot zachwycił jurorów

Oliwier Szot to pierwszy uczestnik drugiej edycji „The Voice Kids”, którego mamy okazję bliżej poznać. Producenci programu zrobili niespodziankę internautom i opublikowali występ chłopca przed emisją pierwszego odcinka. Na nagraniu możemy zobaczyć po raz pierwszy Cleo w roli jurorki „The Voice Kids 2”, która zastąpiła w ostatniej chwili Edytę Górniak.

Okazuje się, że 10-latek jest najmłodszych uczestnikiem „The Voice Kids 2”. Jego występ z piosenką „Ulepimy dziś bałwana” (z filmu „Kraina Lodu”) skradł serca wszystkich jurorów. Trenerzy zachwycili się pięknym i ciepłym głosem Oliwiera Szota. Nic więc dziwnego, że odwróciły się trzy czerwone fotele.

The Voice Kids 2: pierwszy odcinek

Telewizja Polska poinformowała, kiedy zobaczymy nowe odcinki „The Voice Kids 2”. Pierwszy odcinek nowej edycji zostanie wyemitowany 1 stycznia 2019 roku o godz. 20:05 na antenie TVP2.

W programie „The Voice Kids” biorą udział dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Ich występy są oceniane przez jury. Zasady show są podobne do tych z „The Voice of Poland”. Młodzi uczestnicy wezmą udział w castingach (Przesłuchania w Ciemno), wybiorą własnego trenera i będą rywalizować w kolejnych etapach programu.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję „The Voice Kids” wygrała Roksana Węgiel. W listopadzie 13-latka zajęła 1. miejsce na Eurowizji Junior 2018. To pierwsze zwycięstwo Polski w tym konkursie. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń