Zamknij

The Voice Kids 2: gwiazdy 1. edycji wystąpiły w nowym sezonie. Nie zabrakło Roksany Węgiel!

Redakcja
02.01.2019 11:07
The Voice Kids
fot. Youtube (The Voice Kids Poland)

Rozpoczęła się właśnie nowa edycja „The Voice Kids”. W trakcie pierwszego odcinka widzowie mogli zobaczyć wspólny występ finalistów poprzedniego sezonu programu. Na scenie pojawili się m.in. boysband 4Dreamers, Zuzanna Jabłońska i Roksana Węgiel, zwyciężczyni „The Voice Kids” i Eurowizji Junior 2018.

The Voice Kids 2: Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska, 4Dreamers wystąpiły w 1. odcinku

The Voice Kids 2 wystartowało. Przez kilka najbliższych tygodni widzowie TVP2 będą śledzić zmagania młodych talentów w kolejnych etapach programu.

Zobacz także

W pierwszym odcinku nowego sezonu nie mogło zabraknąć gwiazd pierwszej edycji „The Voice Kids”. Na scenie pojawił się boysband 4Dreamers złożony z czterech uczestników programu. Chłopcy zaśpiewali swój utwór „Nie Poddam Się” wraz z trójką finalistów: Antkiem Scardina, Zuzą Jabłońską i Roksaną Węgiel, która wygrała ostatecznie całą pierwszą edycję.

W programie „The Voice Kids” biorą udział dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Ich występy są oceniane przez jury. Zasady show są podobne do tych z „The Voice of Poland”. Młodzi uczestnicy wezmą udział w castingach (Przesłuchania w Ciemno), wybiorą własnego trenera i będą rywalizować w kolejnych etapach programu. 

Przypomnijmy, że „The Voice Kids 2” będzie można oglądać w każdą sobotę o 20:05 w TVP2. W skład trenerów wchodzą Dawid Kwiatkowski, Tomson & Barona oraz Cleo, która zastąpiła Edytę Górniak.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK