Zamknij

The Voice Kids 2: kiedy nowe odcinki programu? Znamy datę emisji w TVP2

Redakcja
21.11.2018 11:54
The Voice Kids 2
fot. Youtube (Avi-Drome Graphics)

Kiedy zobaczymy nowe odcinki „The Voice Kids 2” w telewizji? Portal Wirtualne Media informuje, że pierwszy odcinek drugiego sezonu zostanie wyemitowany 1 stycznia 2019 roku. Nową edycję „The Voice Kids” pokaże TVP2.

The Voice Kids 2: kiedy nowe odcinki programu?

„The Voice Kids” powraca z drugim sezonem. Pierwsza polska edycja, którą wygrała Roksana Węgiel, cieszyła się dużym zainteresowaniem widzów. 

Portal Wirtualne Media dowiedział się nieoficjalnie, kiedy zobaczymy nowe odcinki „The Voice Kids 2”. Pierwszy odcinek drugiej edycji zostanie wyemitowany 1 stycznia 2019 roku o godz. 20:05 w TVP2. Kolejne odcinki „The Voice Kids 2” będą pokazywane w soboty o godz. 20:05.

Zobacz także

The Voice Kids 2: kto w jury?

W drugiej edycji „The Voice Kids” doszło do zmiany w składzie jury. W roli trenerów ponownie zobaczymy Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Z udziału w „The Voice Kids 2” zrezygnowała Edyta Górniak. W nowym sezonie zastąpi ją Cleo.  

W programie „The Voice Kids” biorą udział dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Ich występy są oceniane przez jury. Zasady show są podobne do tych z „The Voice of Poland”. Młodzi uczestnicy wezmą udział w castingach (Przesłuchania w Ciemno), wybiorą własnego trenera i będą rywalizować w kolejnych etapach programu. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/PK