Zamknij

The Voice Kids 2: oficjalny zwiastun nowej edycji. Cleo nową trenerką! [WIDEO]

Redakcja
04.12.2018 10:28
The Voice Kids
fot. Facebook (The Voice Kids TVP)

„The Voice Kids 2” pojawi się w telewizji już w styczniu. Nowa edycja programu muzycznego dla dzieci będzie obfitować nie tylko w nowe młode talenty. Pojawi się też zupełnie nowa trenerka, czyli Cleo. W internecie można zobaczyć oficjalny zwiastun „The Voice Kids 2”.

The Voice Kids 2: oficjalny zwiastun nowej edycji

Do internetu trafił oficjalny zwiastun nowej edycji „The Voice Kids”. W minutowym spocie możemy zobaczyć trenerów znanych z pierwszego sezonu, czyli Dawida Kwiatkowskiego i Tomsona & Barona z zespołu Afromental. Nie mogło też zabraknąć nowej jurorki Cleo, która zastąpiła w ostatniej chwili Edytę Górniak.

The Voice Kids 2: kiedy nowe odcinki?

Telewizja Polska poinformowała, kiedy zobaczymy nowe odcinki „The Voice Kids”. Pierwszy odcinek nowej edycji zostanie wyemitowany 1 stycznia 2019 roku o godz. 20:05 na antenie TVP2.

Zobacz także

W programie „The Voice Kids” biorą udział dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Ich występy są oceniane przez jury. Zasady show są podobne do tych z „The Voice of Poland”. Młodzi uczestnicy wezmą udział w castingach (Przesłuchania w Ciemno), wybiorą własnego trenera i będą rywalizować w kolejnych etapach programu. 

Przypomnijmy, że pierwszą edycję „The Voice Kids” wygrała Roksana Węgiel. W listopadzie 13-latka zajęła 1. miejsce na Eurowizji Junior 2018. To pierwsze zwycięstwo Polski w tym konkursie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK