Zamknij

The Voice Kids 3: Edyta Górniak wraca do jury? Są pierwsze plotki

Piotr Krajewski
19.04.2019 11:25
The Voice Kids 3 Edyta Górniak wraca do jury Są pierwsze plotki
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

„The Voice Kids 3” zbliża się wielkimi krokami. Pojawia się coraz więcej szczegółów na temat nowej edycji programu. Wygląda na to, że nastąpią zmiany w składzie jury. Jak podaje „Party”, do składu trenerskiego powróci najprawdopodobniej Edyta Górniak.

The Voice Kids 3: Edyta Górniak wróci do programu jako jurorka?

„The Voice Kids 3” pojawi się najprawdopodobniej w telewizji już na początku 2020 roku. Nowa edycja popularnego talent show będzie jednym z hitów zimowej ramówki TVP.

Choć do premiery nowego sezonu pozostało jeszcze wiele miesięcy, pojawiają się już pierwsze informacje na temat jurorów trzeciej edycji „The Voice Kids”. „Party” informuje, że w składzie trenerów zostaną wprowadzone zmiany. Do programu powróci najprawdopodobniej Edyta Górniak, która w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w „The Voice Kids 2” z powodu problemów osobistych. Zastąpiła ją Cleo.

Edyta już otrzymała wstępną propozycję, na którą zareagowała z optymizmem, jest bardziej niż pewne, że powróci do show — podaje „Party”.

W programie „The Voice Kids” biorą udział dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Ich występy są oceniane przez jury. Zasady show są podobne do tych z „The Voice of Poland”. Młodzi uczestnicy wezmą udział w castingach (Przesłuchania w Ciemno), wybiorą własnego trenera i będą rywalizować w kolejnych etapach programu.

Pierwszą edycję „The Voice Kids” wygrała Roksana Węgiel. W listopadzie 2018 roku 14-latka zajęła 1. miejsce na Eurowizji Junior 2018. To pierwsze zwycięstwo Polski w tym konkursie. W drugiej edycji programu triumfowała Ania Dąbrowska.  

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Czy lubisz program "The Voice Kids"?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/party.pl/PK