Zamknij

The Voice Kids 3: będzie nowa edycja programu. Wiemy, kiedy nowe odcinki w TVP2

Piotr Krajewski
17.04.2019 10:15
The Voice Kids 3 będzie nowa edycja programu kiedy nowe odcinki w tvp2 premiera
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

„The Voice Kids 3” trafi do telewizji — informuje nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Telewizja Polska jest podobno bardzo zadowolona z jakości programu i ostatnich wyników oglądalności. „The Voice Kids 3” pojawi się najprawdopodobniej na antenie TVP2 w zimowej ramówce 2020 roku.

The Voice Kids 3 w TVP2. Kiedy premiera nowej edycji?

„The Voice Kids 3” pojawi się w telewizji? Tak twierdzi portal Wirtualnemedia.pl, który nieoficjalnie poinformował, że Telewizja Polska chce kontynuować popularny talent show z udziałem dzieci. Podobno TVP jest bardzo zadowolona z jakości programu i wyników oglądalności. Drugą edycję oglądało średnio 2,07 miliona osób.

Nowa edycja „The Voice Kids” pojawi się najprawdopodobniej w zimowej ramówce TVP2, czyli na początku stycznia 2020 roku. Dotychczas nowe odcinki programu można było oglądać w każdą sobotę o godz. 20:05.

W programie „The Voice Kids” biorą udział dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Ich występy są oceniane przez jury. Zasady show są podobne do tych z „The Voice of Poland”. Młodzi uczestnicy wezmą udział w castingach (Przesłuchania w Ciemno), wybiorą własnego trenera i będą rywalizować w kolejnych etapach programu.

Pierwszą edycję „The Voice Kids” wygrała Roksana Węgiel. W listopadzie 2018 roku 14-latka zajęła 1. miejsce na Eurowizji Junior 2018. To pierwsze zwycięstwo Polski w tym konkursie. W drugiej edycji programu triumfowała Ania Dąbrowska

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Lubisz "The Voice Kids"?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/PK