Zamknij

The Voice Kids 4: zmiany w emisji czwartej edycji. Kiedy pierwszy odcinek?

19.10.2020 16:32
The Voice Kids
fot. Jan Bogacz / TVP

„The Voice Kids” to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów muzycznych ostatnich lat. Zmagania młodych uczestników przyciągają przed telewizory miliony widzów. Kiedy zobaczymy czwartą edycję programu? Portal WirtualneMedia.pl dotarł do nowych informacji. Szykują się zmiany w emisji „The Voice Kids 4”.

The Voice Kids to talent show, który pozwolił odkryć wielu utalentowanych młodych wokalistów. To właśnie w tym muzycznym programie mogliśmy oglądać m.in. Roksanę Węgiel, Viki Gabor, Marcina Maciejczaka, Zuzę Jabłońską czy Alę Tracz.

Wkrótce widzowie będą mogli śledzić czwartą edycję programu. Jak informuje jednak portal WirtualneMedia.pl, TVP przesuwa emisję „The Voice Kids 4”. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

Voice of Poland 11: Tomson i Baron skrytykowani przez widzów. "Strasznie niesprawiedliwy wybór"

The Voice Kids 4: zmiany w emisji czwartej edycji. Kiedy pierwszy odcinek?

The Voice Kids 4 pojawi się na antenie TVP2 najprawdopodobniej 27 lutego 2021 roku — podaje portal WirtualneMedia.pl. Oznacza to, że program zadebiutuje już w wiosennej ramówce.

Poprzednie trzy edycje „The Voice Kids” rozpoczynały się zawsze na początku stycznia i kończyły pod koniec lutego. Tym razem program pojawi się później w telewizji, ponieważ Telewizja Polska zdecydowała się przesunąć także emisję drugiej edycji The Voice Senior.

The Voice Senior 2: jest decyzja w sprawie drugiej edycji. TVP przesuwa emisję

The Voice Kids 4: trenerzy. Kto będzie w jury czwartej edycji programu?

W składzie jury „The Voice Kids” nie nastąpiły zmiany. W czwartej edycji programu zobaczymy na fotelach jurorskich Dawida Kwiatkowskiego, Cleo oraz Tomsona i Barona. Przypomnijmy, że poprzedni sezon wygrał Marcin Maciejczak z drużyny Dawida.

The Voice Kids 4: ZMIANY na planie. Dawid Kwiatkowski ujawnia szczegóły nowej edycji

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/PK